Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a nők szuperképességei?

Mik a nők szuperképességei?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy a nők is nagy teherbírással és nagy toleranciával rendelkeznek, de kíváncsi lennék arra, hogy ti mit gondoltok.(Ez nem egy feminista kérdés, én csak szimplán kíváncsi vagyok)

2023. jún. 8. 08:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Csak kíváncsiságból: pontosan miért lett lepontozva a #8-as válaszom? Ismerek több férfit is aki képes gyengédségre, osztott figyelemre, stb.
2023. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
#12 Ez nem szupererő, hanem a lelki egyensúlyodból veszítesz olyankor, ami 3 hét alatt képtelen regenerálódni. Ettől folyamatosan érzelmileg labilisak, hisztisek, idegbetegek vagytok. Kinek jó ez?
2023. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%

#12

Én nem vagyok hisztis, meg az ismerőseim se. Szerintem túl sok filmet nézel.

2023. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
46%

"Ettől folyamatosan érzelmileg labilisak, hisztisek, idegbetegek vagytok."


Szivi, én nagyon szívesen lemondanék a menstruációról, csak nem ilyen egyszerű. :-D Egyébként csak olyankor vagyok ingerültek, amikor fájdalommal is jár ez az időszak, de ha olyan fájdalmaid lennének, amik semmilyen csillapítási módszerre nem reagálnak, akkor te is ingerült lennél tőle, amíg az az állapot tart. De azért nem ilyen minden vérzéses időszak, és nőként is eltér, hogy mennyire viseli meg. Volt olyan kolléganőm, akinek tényleg annyira fájdalmas volt rendszeresen - ennek valószínűleg más egészségügyi ok is állt a hátterében -, hogy táppénzre kellett mennie arra a pár napra. Én már teljesítménytúráztam is vérzéssel, amikor épp enyhébb volt.

2023. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
4%
#14 Nem a fájdalom, hanem az tesz ingerültté, hogy folyik belőled a vér. Vér vesztés> energiavesztés> lélekvesztés. Eltűnik a lelketek, megszakad a kapcsolat az isteni erővel. Marad az ego, az anyagiasság, a hiszti, harag, féltékenység. Ezek teszik ki egy nő személyiségét, lélektelenek. Így nem lehet szuperképességet várni tőlük, csak démoni energiákat.
2023. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

"Nem a fájdalom, hanem az tesz ingerültté, hogy folyik belőled a vér."


Nyilván ezért teljesítménytúrázok, ha nincs fájdalmam, csak folyik belőlem a vér. Értem! :-D Te aztán biztosan jobban tudod, hogy én mikor és mitől hogyan érzem magam. A következő lottósorsolás számait nem tudod véletlenül? :-D

2023. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
57%

#15

Mi a jóéletről beszélsz?? 😂😂😂😂😂

2023. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%
Anyukádnak előadtad már ezt az elméletet a nők lelketlenségéről? :-D
2023. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
61%

#18

Nem vérzek. Így se értem milyen démoni erőkről beszélsz. Vagy troll vagy vagy elmebeteg.

2023. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
34%
sokkal intuitivak, mint a férfiak nagy százaléka, és mélyen empatikusak
2023. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!