Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ezt a borzalmasa...

Hogy bírjátok ezt a borzalmasan sok esőt, hogy nyárpn gyakorlatilag ősz van, az időjárás meg sem közelíti a nyári időt, és hogy gyakorlatilag Hollandia lett Magyarországból időjárás szempontjából?

Figyelt kérdés
Kegyetlen ez az időjárás, nem is tudom, ennyire rekordmennyiségű eső mikor esett utoljára, kibírhatatlan. Remélem nyáron 2 hónapon át szikrázó napsütés lesz és nem lesz semmi eső, mert ez brutális.
2023. jún. 8. 18:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Még el sem kezdődött a meteorológiai nyár. Majd amikor a következő 2-3 hónapban alig vagy nem esik eső, és beállnak a 38-40 fokok, máshogy fogod látni.
2023. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%

Ezután a májusig tartó tél után egyik napról a másikra bekövetkezett nyárközepi hőguta után szerintem kifejezetten üdítően hat egy kis ősz is.


Remélem, a tavasz is megérkezik majd novemberben, mert az egyelőre még kimaradt.

2023. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Magyar tudósok megállapították, hogy a Britek titokban időjárás-manipuláló gépezetet fejlesztettek ki, amit üzembe is helyeztek, és ami jelenleg az összes Ködös Albioni esőfelhőt Magyarország felé fújja. 😀
2023. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Ősz??


Ez a normál júniusi időjárás.


Én nagyon örülök neki, mert tavaly borzasztó volt az aszály, a szárazság és a kánikula. És szörnyen hiányoztak tavaly nyáron a zivatarok, viharok, mivel szeretem azt az időt is.


Örülök, hogy még most sem sül le rólam a bőr, tudok tanulni, van kedvem kimozdulni. Tavaly nyáron csak arra tudtam gondolni, hogyha kilépek, mikor jutok újra hűvösbe...


Nekem is volt tervem, amit keresztbehúzott a hirtelen eső, de egyáltalán nem zavar, mert inkább ez, mint 60 nap aszály.


Sajnálom, ahol ez villámáradásokat okozott, de ahol én élek, még pocsolya sem marad, annyira issza a föld a vizet...

2023. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Tolódnak, átrendeződnek, szélsőségesebbé válnak az évszakok - hála az emberi hülyeségnek.
2023. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban is voltak nyáron ekkora esőzések, akkor tudtam a legtöbbet olvasni, mert nem nyaggattak mással, mit kellene csinálni.
2023. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, de én 28-29 fok felett rosszul vagyok, legyengülök, elnehezül mindenem. Nagyon nem szeretem, nem várom.

Nem vagyok strandolós típus és amit szeretek csinálni, ahhoz a max a 25 fok.

2023. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
17%

Teljesen egyetértek a kérdezővel.

Én is rühellem azt hogy mindennap esik az eső, és szinte egyáltalán nem süt a Nap, főleg júniusban amikor már rég jó időnek kell lennie. Értem én hogy, kell az eső a terméseknek, de ez már átlép egy határt, ráadásul a sok eső nem tesz jót a terméseknek, mert egy idő után el kezd az is rohadni. Jobban bírom a 40 fokot, mint ezt a pusztulat időt. Én is a meleg napos nyári idő pártját fogom.

2023. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

#19

Amúgy ezeken én is mindig jókat röhögök, a panelból sokan hiszik hogy kell a termésnek hogy szétrohadjon :DDD

Amúgy én meglennék az esővel, nem vagyok cukorból, nekem pont az a bajom hogy már úszik a kert és lassan kidöglik minden.

2023. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
végre tudtam egy jót aludni, mert nincs 234235 fok
2023. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!