Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ezt a borzalmasa...

Hogy bírjátok ezt a borzalmasan sok esőt, hogy nyárpn gyakorlatilag ősz van, az időjárás meg sem közelíti a nyári időt, és hogy gyakorlatilag Hollandia lett Magyarországból időjárás szempontjából?

Figyelt kérdés
Kegyetlen ez az időjárás, nem is tudom, ennyire rekordmennyiségű eső mikor esett utoljára, kibírhatatlan. Remélem nyáron 2 hónapon át szikrázó napsütés lesz és nem lesz semmi eső, mert ez brutális.
2023. jún. 8. 18:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

Tavaly itt full szárazság volt.

Idén meg ez van.

Bosszantó, mert esőben senki sem szeret kimozdulni, nyáron meg csak jó lenne néha csavarogni, strandolni, stb... Vagy csak élvezni a zavartalan szép időt.

Egyáltalán nem hűsítenek már a záporok, csak az undormány, fülledt pára marad utána. Nőként a legfőbb bajom az egésszel az, hogy tönkreteszi a hajam. A párától összegubancolódik, begöndörödik és úgy nézek ki, mint egy ázott kutya.

2023. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Jol, remelem ilyen marad
2023. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
9%

Règen jártam Skóciában, ott volt hasonló idő nyáron.

10 èvet adnèk az èletemből, ha a nyár ìgy maradna èletem vègègig.

De persze nemsokára jön a mocsok trópusi meleg :(

2023. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Én is örülök ennek az időnek, szerintem nem jó a 35-40 fok, ha valaki ki akar mozdulni olyan időben, annak minden elismerésem. Én pl rosszul vagyok az olyan melegben, csak dögleni van kedvem és hideg vizet inni, nem lehet aludni, nem lehet kb semmit sem csinálni otthon ha nincs légkondi.
2023. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon melegszerető vagyok. 30 fok körül érzem jól magam. És általában 2,5-3 jó hünap jut nekem az évben, mikor tényleg komfortosan vagyok, és már ebből 10 nap eltelt, és könyörgöm, 30 fok mikor?!

A tavalyi nyár sem volt normális, ezt aláírom, kiszáradt a fű mindenhol, és nem normális, hogy három hónapig semmi csapadék. De az sem normális, hogy elméletileg nyár van, és ma még kabátban mentem dolgozni, mert 17 fok volt, és egy órával tovább tartott beérni, mint szokott, mert annyival több eső esett le.

Minden tiszteletem a szemétszedő emberkéé, aki leszarta, hogy térdig ér a víz, meg esik rá az eső, ő a botjával felkapta a felé úszó szemeteket, és végezte a dolgát, mintha semmi sem történt volna.

Ajánlom az összes fagyosszentnek Skandináviát, én is erősen gondolkozom azon, hogy elköltözök az Emirátusokba, ahol mindig 30-40 fok van. Nem kötelező itt élni senkinek, nekem sem, nektek sem.

2023. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik, és remekül bírom.

Nekem pont ideális a mostani 20°C körüli hőmérséklet, az eső után roppant kellemes, friss a levegő, és még jelen van az eső illata is. Meg is nyugtat a zivatar, eső hangja, és a napokban többször volt rá példa, hogy szinte felhőszakadás mellett, nyitott ablakkal feküdtem le, könnyebben is sikerült elaludnom.

Nem várom a 32°C+ -os időt, mert olyankor minden bajom van (fejfájás, masszív szédülés, alacsony vérnyomás, többek közt), nagyon meg tud viselni a tartós hőség, szóval kiélvezem a mostani időjárást.

2023. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól. Jövő héten jön majd a kellemes meleg is, és most itt van ez, nem 40 fokkal, és brutál aszállyal indítjuk a nyarat. Végre kezdi úgy érezni az ember, hogy normális nyár lesz még a végén. Ami nem normális, az az, ahol egyhavi hullik le pár óra alatt, s áll a víz a házakban is. Na, hát anélkül azért meglennénk.


Egyébként milyen rekordcsapadékról beszélsz? Megnéztem az eddigi éveset,a mennyiség teljesen megfelel a sokéves átlagénak. Hány éves vagy 10, hogy azt hiszed az elmúlt pár év rohasztó nyarai a normálisak errefelé, meg az, hogy június végén már sárga minden az aszálytól? Tavaly a levelek sárgulása, és hullása beindult júliusban pont emiatt. Az jobb?

2023. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%

#24

Miért, nyakig érő sárban hova lehet kimozdulni? :D

2023. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!