Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni, hogy jobb(an)...

Mit tudok tenni, hogy jobb(an) legyek?

Figyelt kérdés

Akinek kedve, elemezze nyugodtan.

Egy nagyon nehéz eset vagyok. Végletek között mozgok, egyszer nagyon jó embernek tartom magam, egyszer rossznak. Váltakozik nálam az egoizmus és az önutálat. Ugyanezt közvetítik felém az emberek, egyszer a jót emelik ki bennem, egyszer kevés vagyok nekik, egyszer túl sok. Túlsagosan hajt ahogy beszélnek velem vagy rólam, ahogy viselkednek velem, azt akarom hogy elegedettek legyenek vagy békén hagyjanak. Nem szeretem a konfliktust, de nem is kerülöm hanem megoldom szemtől szembe. Próbálok higgadt lenni. Általában nyugodt és fáradt vagyok. Fiatal vagyok még, de úgy érzem többet csináltam, mint egyes fiatalok. Munkát, kapcsolatokat, tanulást illetően. Néha kicsit kiégtem. Mentális problémákkal küzdök kiskorom óta, ami szégyellni való, hiába elfogadóbb már a világ. Depresszió, érzelmek nem értése, ilyen enyhe autizmus vagy antiszociális személyiségzavar jelleggel talán. Miközben mindig az ellenkezője akartam lenni, egyszerűen az nem én vagyok. A társaság lelke, aki segít, gyógyít, szórakoztat, de ebben a szerepben túl naiv és kedves vagyok, csak kihasználnak. Igen most kicsit úgymond onsajnaltatni és csöpögni jöttem ide, de tuti megtörténtek már mással is ilyesmik, vagy régen, és hátha meg tudunk egymással osztani valami hasznosat ami erőt ad. Tök mindegy kinek rosszabb vagy könnyebb, mindenkinek van valami szahr. A luxussztárok is lehetnek krónikus betegek...Olyan csapongó vagyok, van célom, elég sok, de türelmetlen vagyok velük. Mindent megteszek ami tőlem telik, de gondolatban pusztitom magam, amit nem tudok megállítani. (Azt el kell mondjam, hogy viszont a céljaim végigviszem mindig, kitartok) Próbáltam a gyógyszert, az egy mocsok dolog, függővé tesz. Ne értsd félre, a szüleim nem toltak alám semmit, és elég hamar lepattintottak, mert nehéz eset vagyok. Btw egyedül élek. Egy csomó barátot is elhanyagoltam, de tényleg nem akarok "káros szenvedélye" (tudod) emberekkel lenni, szinte mindenki az. Valahol bánom ahogy reagálok, de sosem volt egészséges a kornyezetem. A terápiát is próbáltam, de addig jutottunk, hogy képzelt problémáim vannak...ja persze. Az utóbbi időben, #valsag, egyre gazabbak az anyagiak, de kitartóan képzem magam. Idk.

22/L



2023. jún. 10. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Nem szívesen pszichiáterkedem a karosszékemből és nem szeretném, hogy sértésként éld meg a dolgot, de lehetséges, hogy nárcizmussal van dolgod.
2023. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!