Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tapasztaltátok,hogy azok...

Nem tapasztaltátok,hogy azok az emberek linkebbek,hátbaszúrósak akik alapból mosolygósak?

Figyelt kérdés

Eddig nekem minden bajt,bánatot olyanok okoztak,akik mosolygós, derűs megjelenésű emberek voltak.

Akik szigorúbb arcúak,vagy amolyan pókerarcok,azok pedig segítőkészebbek,megértőbbek voltak mindig.

Lehet, az állandó mosolygás egy álarc, amit ilyen emberek valamiért viselnek?Mert még a negatív dolgokat is,a szakítást is mosollyal jelentették be..


2023. jún. 10. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2023. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem. A valódi hátbaszúrósak azok a szirupos, negédes, kéztördelős emberek. Hasonlitsd össze (két pillanat alatt lehet)-a cselekedetüket a beszédjükkel+hogy viselkednek azokkal az emberekkel akik érdektelenek számukra, főleg az elesettebb emberekkel szemben-azonnal lebuknak, és akkor tudsz játszani velük. Amit eleinte nem vesznek észre, csak mikor már bevitted őket a sürűbe. Itt a net-en is simán buknak.
2023. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A szígorúbb, vékony alsó és felső ajkú, szúrós szemű emberek a legnagyobb irigyek, pénzéhesek, és sunyik, és rendszerint ki is derül róluk, hogy alattomosak, ahogy a sziruposok is.
2023. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kiegészítem,mert ahogy a 2-est olvastam rájöttem.Akik gondot,bánatot okoztak olyan negédesek voltak, szinte első perctől kezdve.

Főnököm is,és két párom is,akik elhagytak. Akkor én vagyok rossz emberismerő-sajnos.

2023. jún. 10. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
De. Eddig egy kivétellel találkoztam csak.
2023. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van benne igazság.
2023. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a nyíltan bunkók okozták eddig a legtöbb bajt, keserűséget. És még hátba is szúrtak emellé. Nem kell ferditeni a dolgokat.
2023. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig van benne igazság.


Aki a földön él és nem vak az tudja.


Sokan az arcodba mosolyognak sőt olykor kedvesebbek is mint a többiek és hátba szúrnak.

2023. jún. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez.Mindig kedves,mosolygós ember szerintem nem létezik,tehát aki így viselkedik,több mint valószínű,hogy színlelés.Kérdés,hogy mit színlel vele valaki.Lehet,hogy hátsó szándéka van,de lehet,hogy csak kisebbségi komplexus vagy egyéb.Ezt csak alapos megfigyeléssel lehet eldönteni.Személy szerint nem tapasztaltam,hogy a mosolygósak jobban kicsesztek volna velem.Volt ilyen is,de sok,nyíltan mogorva,durva lelkületű volt már ellenem.A legrosszabb,amikor még hülyének is néznek,mert időnként bedobnak mézesmadzagot,hogy ők jófejek ám,biztos bennem van a hiba,hogy nem értékelem őket.
2023. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!