Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány %-a van...

Az emberek hány %-a van rendben magával, érett és egészséges személyiség? Nem konfliktuskerülő, nem agresszív. Nem társfüggő, nem is intimitáskerülő. Nem túlságosan, mások kárára domináns vagy az ellenkezője. Stb.

Figyelt kérdés
Nekem van elképzelésem, de a tiéteket szeretném hallani.
2023. jún. 11. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kb 10-15% maximum.
2023. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincs is ilyen. Nincs tökéletes ember.
2023. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
49%
Burgonyàval kell egyetértsek.
2023. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én pesszimistább vagyok, szerintem kevesebb, mint 1%.
2023. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Ezt nem lehet megmondani, mivel nem igazán lehet mérni

A környezetemben egyébként nem sok - a legtöbbnek az a baja, hogy nincs rendben magával, és emiatt meghunyászkodó, nagyon visszahúzódó, "igen,uram"-ozó - tehát a domináns ellentéte, pedig "csak" annyi kellene nekik, hogy saját magukkal kibéküljenek és felfedezzék az értéküket

Én ki vagyok békülve magammal, örülök hogy én én vagyok, bár tisztában vagyok a hibáimmal. A felsoroltak közül legfeljebb annyi a hibám, hogy néhány helyzetben konfliktuskerülő vagyok, de csak ideiglenesen, amíg ki nem találom, hogyan rendezzem a konfliktust a másikkal (most egyébként épp egy ilyen ideiglenes helyzet húzódik már hetek óta. Általában legfeljebb 2-3 nap szokott lenni, úgyhogy már nagyon kellemetlen a helyzet, csak hát nem tudom, hogy kezeljem, egyelőre a megoldáson gondolkodom...)

2023. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nagyon kevés. Mindenkinek van valamilyen "defektje".

Ha nem azok amiket felsoroltál, akkor pl.: depressziós, pánikbeteg, , fóbiás, alvászavaros, szorongó, megfelelési kényszeres vagy egyéb kényszerbetegségek (OCD), nárcisztikus, bipoláris, borderline, antiszociális, evészavaros (anorexia, bulimia), hiperaktív, autista, szenvedélybeteg (alkoholista, drogos, szexfüggő, szerencsejáték függő, dohányos), kontrollmániás.....stb, stb..... És ezek különféle spektrumon helyezkednek el. Kisebb nagyobb mértékben (erősséggel) jelen vannak társadalmi szinten, egyénenként változó erősségben.

Nem igazán találnál olyan embert aki mentálisan tökéletesen egészséges.

De ha igen, akkor meg valami szervi (fizikai) betegsége van.

Ha más nem a stressz mindenkinek jelen van az életében, és ez ki is hat az emberek mindennapjaira (ezáltal a mentális egészségre is).

2023. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Az emberek többségének vagy romokban van a családja vagy egy komplett bolondok háza.


Egy ilyen közegből kevés ember tud egészségesen kikeveredni vagy felnőttként segíteni magán annyit, hogy a régi rossz mintákat kitörölje..


Főleg ha az exek között is van pár ilyen mentális romhalmaz.

2023. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

A magyarok körében mindenki tökéletes, nagy arca van alapból, mert mindenki kipcsak, harcos, bátor nemzet tagja (Viktorta szövegelése szerint).

Amúgy szerintem max. 40% lehet valójában rendben magával.

Azok, akik coach-oknak, pszichológusnak, mentálos szakembereknek vélik magukat, ők sem mind vannak magukkal (sem) rendben, de mégis minnta lehetne több embernek.

2023. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
1 %.
2023. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!