Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konfliktuskerülők! Hogyan...

Konfliktuskerülők! Hogyan reagáltok egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

Egy hozzátok közelálló személy megharagszik rátok, mert kevés időt szántok rá.

Amikor találkozni hívjátok rátok nyomja a telefont.

Mit tesztek?


2021. szept. 17. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mi számít kevés időnek? Naponta mennyi a max kommunikáció ideje? 5 perc? 30 perc stb? A másik érezheti azt, hogy most meg hálásnak kell lennie amiatt, hogy ráérsz. Az ő alapvető komminukációs igényei pedig nincsenek kielégítve. Részletezhetnéd, úgy könnyebb volna.
2021. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a kevés idő? Mi lenne a sértődött fél igénye?
2021. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem jól tettem fel a kérdést.

A kérdésem az, hogy mit tesz egy konfliktuskerulo, ha valaki megsértődik rá, ranyomja a telefont.

2021. szept. 17. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a konfliktuskerülő nem? Vagy most nem értem ki kicsoda.
2021. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én megoldáskereső vagyok, ha valaki meg akar sértődni, azt hagyom addig, amíg kiengedi a forró gőzt, az indulat által generált konfliktus nem segíti a megoldást, nem hasznos konfliktus. Van hasznos konfliktus is, ami a megoldás felé visz, a sértődős játszma nem ilyen.
2021. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki elzárkózik, játszmázik, az amúgy maradjon magának, és kezdjen el felnőni. Szánalmasak az ilyenek.
2021. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok konfliktuskerülő, de ha valaki úgy viselkedik, mint egy óvodás, azzal nem csinálok semmit. Leszarom. Nem foglalkozom vele. Nálam pl nem pálya az ilyen letiltalak, aztán újra bejelöllek, stb. Ha valaki töröl vagy tilt, annak többet nem leszek az ismerőse, ha kinyomja a telefont és nem hív vissza, akkor ennyi volt.
2022. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!