Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek egy tőlem 20...

Hogyan lehetek egy tőlem 20 évvel idősebb férfi szemében ember, nő?

Figyelt kérdés
Nem akarok szeretője lenni később, de fáj, hogy semmibe vesz. Szerencsére nem kap meg tőlem semmit testileg, fizikailag.

2023. jún. 11. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mit szeretnél nála elérni?
2023. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szeretője vagy? te hülye vagy, bocsi..
2023. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a szeretője, mert megmondtam neki, hogy amíg nem szakít, addig tőlem semmire ne számítson.
2023. jún. 11. 10:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy végső soron minden olyan kapcsolat, amikor az ismerkedéskor az egyik/mindkét fél még másik kapcsolatban van, szeretőből indul?
2023. jún. 11. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Naiv kislány, nem akar semmit tőled komolyat. max jó leszel 1-2 dugásra, vagy szeretőnek.
2023. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
De hát nőként néz rád, ha megdugna, nem?
2023. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Egy neveletlen alpári embertől senki nem akar és nem vár tiszteletet.


Mert egy jól nevelt, valóban ember-minden ember számára(még akár egy a társadalom által lenézett ember számára is) megadja a tiszteletet elsőkörben egészen addig amig nem veszíti el azt.


A te jellemedben is vannak jó nagy hibák, ha ilyen emberrel bármikor is-akár singli, akár nős-egyáltalán kezdeni gondoltál. Az ilyen emberrel egy erős jellemű ember nem akar semmit kezdeni, pláne nem munkahelyen, hanem sehol.

2023. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hanem sehol, és semmit
2023. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

3- "Nem vagyok a szeretője, mert megmondtam neki, hogy amíg nem szakít, addig tőlem semmire ne számítson."


Ha már ilyenekről beszéltek, egyértelmű hogy a szeretője vagy.😂

2023. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!