Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szted nagyapámnak igaza van?...

Szted nagyapámnak igaza van? Érdemes lenne a semmelweis egyetemre felmenni?

Figyelt kérdés

zöldhályog van a bal szememen. nemlehet rajta segíteni. 79 Hgmm szemnyomás. voltam szolnokon, gödőllön, Jászberényben. és sehol se tudtak segíteni. érdemes lenne pestre felmennem? röviden össze foglalom. nagyfokú rovidláto vagyok retina elvékonyodással. jobb szememre 25% latok mig balra kml (0%) a bal oldalon régen 10% látásom volt . aztán 5 eve levalt a retina amit vissza helyeztek műtöttél..maradt rajta 5% látásom. aztan jött ra szürke halyog. azt levették. most zöldhályog...


jobb szemüvegem jelenleg -19,5 dpt -2,75 cyl Vsü: 0,25


bal oldalon (beületett műlencse) -6,75 cyl Vsü: 0,01


Ő szerinte pesten a semmelweis egyetemen nem orvosok vannak hanem "docensok, fő professzorok, docens fő tanárok" akik tudnának segiteni a bal szememen...


2023. jún. 11. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nemcsak pest, hanem akar kulfold is.

Nalunk volt hasonlo eset, es pozitiv eredmeny lett a vege.

2023. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2023. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Csodát azok se tudnak tenni. Magánklinikákon jártál vagy állami ellátásban? Magánban gyorsabban fényderül, hogy javítható-e, míg állami ellátásban hosszú hónapok mire egyáltalán sorra kerülsz.
2023. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Stickler syndromám van. ez egy velemszületett genetikai betegség. látás hallás sérült vagyok plusz lábdeformitás X lábak, magasvérnyomás.
2023. jún. 11. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. Félt téged, és próbál tanácsot adni. Próbáljátok meg, hátha. És én is magánklinikát javaslok, ha van rá keret.
2023. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza*
2023. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!