Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, lányok: mi a véleményetek...

Nők, lányok: mi a véleményetek Böjte Csaba szerzetes nőkkel kapcsolatos magvas gondolatairól?

Figyelt kérdés

„Ilyenek a nők. Ha virágot kapnak, turbékolnak. Ha a fejsze fokával kopogtatják a vállukat, akkor sikoltoznak. Nem olyan komplikált a női lélek. (…) Mindig, amikor egy ilyen asszony jön, akkor a kollégáknak elmondom, el kell vinni a fodrászhoz, aludja ki magát, szép ruhákat kell venni a turkálóban, és nagyon hamar megnyugszik, biztonságban érzi magát a nő. Kicsit sírdogál, de tényleg talpra áll.”

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]



2023. jún. 14. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Böjte Csaba nem Isten embere.Véleményem szerint.
2023. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy kicsoda ez az ember, de a fentiek tekintetében se a női, se a férfi lélekhez nem ért.

Alapvetően egy nő és egy férfi is örül egy kedves gesztusnak, illetve rosszul esik nekik, ha bántják őket. Ez még az állatokról is elmondható.

Nagyon lekezelő ez a "ha baja van a nőnek, vegyél neki valami vackot és megnyugszik" hozzáállás. Nem arra ösztönöz, hogy felnőttek módjára megértsék és megoldják az emberek a problémát, hanem hogy félresöpörjék. Egy virág vagy egy ruha nem jelent se szerelmet, se boldogságot, se bizalmat. Ez a felszínes emberek téveszméje.

2023. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Falramászok az összes ilyen gusztustalan 2 bites "én azt úgy értem ezt a csoportot aminek nem vagyok része mint senki más még ők maguk se" általánosításoktól.

"A nők ezt akarják"

"Ettől izgulnak fel a férfiak"

"Így nevelhetők a gyerekek"

"Ezért mogorvák az idősek"

Ésatöbbi. Tömve van ilyen megmondóemberekkel a net, a sok birka meg issza a szavaikat. Nem tudom miért olyan rohadt nehéz felfogni, hogy az emberek egyediek, egyedi gondolkodásmóddal, egyedi igényekkel. Nincs olyan hogy "Ilyenek a....." mert nem olyanok. Talán 1-2 vagy 500-600, de A NŐK, mint összefoglaló tuladonnév, nem.

2023. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Elég rossz dolgokat olvastam róla. Már egy ideje furcsa dolgok keringtek körülötte, és sajnos csak megerősítették az újabb hírek.

Ez a mondata csak a jéghegy csúcsa. Érdemes utánaolvasni. A Fidesz sztárolja, de emberileg egy nagy nulla.

Mást ne mondjak, óvodásokat imádkoztatott, hogy a terrorista Budaházy szabad lehessen. Nem sok időre rá, amnesztiát is kapott. Nekem a gyomrom felfordul attól, ha kisgyerekeket politikailag manipulálnak. Fogalmazhatnék keményebben is, de egyszer azt már régebben kimoderálták.

2023. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ebben a témában Csikász Józsefnek van igaza, akinek az egyik szereplője a következőt mondta: "Ha jó pap, akkor nem is láthatott még meztelen asszonyt, ... ha pedig egyszer is paráználkodott, akkor rossz pap, olyan ne akarja megmondani..."

Hogy egy katolikus szerzetes mit hord össze a nőkről, irreleváns.

2023. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom ki ez és hogy mit ír. De nem hiszem hogy ő találta ki magától. Sokan valóban ilyenek.
2023. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát...ezekből a sületlenségekből egy hímsovi f*sznak mondanám leginkább.
2023. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Böjtétől mit is lehetne várni, a fidesz propagandistája...
2023. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, a csuhások már nem csak a méhünkben turkálnak hanem a lelkünkben is? Ez új...
2023. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem erre minden férfi rájön előbb-utóbb.Csak aztán találkozunk néhány őrült nővel,és rájövünk,hogy mégsem teljesen így van😃
2023. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!