Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzó a nőknek a képeken...

Miért vonzó a nőknek a képeken láthatók?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem néhány képet a szemléltetésre:

1. [link]

2. [link]

Ezen a képen a harmadiknál mi a lényeg?

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

Ezt gondolom megértem, mert izmos.

8. [link]



2023. jún. 15. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazából az a kérdésed, hogy miért találják vonzónak a nők a kidolgozott testeket és az eres, szép kezeket? Micsoda rejtély.
2023. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Eres kéz, eres pénisz? :D
2023. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert számomra alap, hogy egy férfi szeressen mozogni, sportolni, aminek egyik mellékterméke a kidolgozott, izmos test.

Egyébként pedig sokkal vonzóbb, mint az aputest, a sörhas és a zsírtól lötyögő test.

2023. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Most nem azért, de - a 7-es képet kivéve - hol láttok ti itt kidolgozott, izmos testeket?

Én gizda, sovány embereket látok, meg vézna kezeket.

2023. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, számomra az eres kéz kifejezetten taszító. Azt pedig, hogy a kellő mértékben izmos test miért vonzó, ne kelljen már magyarázni ¯\_(ツ)_/¯
2023. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Könnyen beszúrok neki egy perifériás kanült. De ennyire érdekel kb.
2023. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akiknek vonzó, vannak, akiknek más a vonzó.


De, ha odáig szeretnéd csavarni a kérdést, előre biztosíthatlak; a sörhasú, alkoholista, igénytelen pasas senkinek sem vonzó.

2023. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyéni preferenciától függ, hogy melyik nőnek mi tetszik. Ami az egyiknek vonzó, az a másikat taszíthatja.

Azonban általánosságban elmondható, hogy míg a férfiak a lágy, kerek formákkal és élénk, gyermekded arcvonásokkal rendelkező nőket részesítik előnyben (az érdeklődő tekintet és 'védelmezni való' alkat megmozgatja bennük a lappangó apai ösztönt, szinte már-már vizuális hízelgés az egészséges mértékű dominanciájuknak), addig a nők ennek ellenkezőjét, a markánsabb, karakteresebb, erejük teljében levő, életre valóságot sugalló férfiakat keresik. A kiduzzadó erek, látványos izomzat, éles arcél, dús, egyenes szemöldök mind a nőt megvédeni képes férfi küllemét sugallják, talán pont ez az, ami külsőleg megfog egyes nőket.

2023. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
Az erősen eres karok nem kidolgozott testre utalnak hanem agyondolgozott melósra. Nézzen meg egy ideális férfiszépséget, például egy Adonisz vagy Apolló szobrot, amelyek mai szemmel is a férfi idált testesítik meg. Persze divat irányzat mindig van, trendi...De még egy régi Sly vagy Swarci sem ennyire eres mint ezek..Az én karom az igen , az ilyen eres, mert egész életemben güriztem.
2023. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!