Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes megjátszani magamat a...

Érdemes megjátszani magamat a páromnak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Haragszom rá, de már minden olyan mint a veszekedés előtt, legalább is az ő részéről. Mintha misem történt volna, anélkül h megbeszéltük volna a problémát.


Szóval semmibe veszi h még mindig haragszom és ha kimutatom,h nem szeretném ha hozzám bújnak akkor meg besértődik.


Tegyek úgy én is mintha nem történt volna semmi,hátha én is elfelejtem vagy mondjam meg neki,h még haragszom?


Ha elmondom neki, akkor azzal az a baj,h volt már erről szó és nem változott semmi. Max pár hétig tartott ki anélkül h újra előjött volna.


2023. jún. 17. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miota vagytok egyutt..

Mennyire fontos neked a kapcsolat..

Illetve mit tett..


Nem kell itt nyiltan leirnod de ezeket gondold at.


Nalam is ugy volt hogy parom tett nemis egyszer, olyat amit kertem ne mert utalom zavar es ez a viselkedes nem ok.

Csomoszor csinalta, csinalja tivabbra is. Bennem pedig csak no a tuske. Annyira hogy a szakitas elott allok vele.


Szoval, szinlelni baromsag es ha nemtudod tultenni magad ezen akkor lepj tovabb, szakits

2023. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tegyek úgy én is mintha nem történt volna semmi,hátha én is elfelejtem vagy mondjam meg neki,h még haragszom?"


Nem, az Isten szerelmére, bökd ki neki, hogy mi bajod, és mondd meg, hogy ezt meg akarod beszélni! Mi olyan nehéz ezen? Minek a játszmázás?

2023. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk is ez volt.


Mi szakítottunk.


Ha nem tudjuk megoldani a problémákat, akkor nem működik hosszútávon.

2023. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy általában, kihangsúlyozom normál viták után nem szabadna haraggal lefeküdni.

Hosszú ideig tartott sértődés, egymás marása kinyirja a kapcsolatot.

Én már csak tudom....

Ha tehetitek és kezelhető az ügy, minél hamarabb tegyétek túl magatokat rajta.


Minden más esetre ott az 1# es válasz

2023. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már napok óta tart a haragom, de nem tudom felhozni úgyan azt a témát megint,úgy h már beszélgetünk
2023. jún. 17. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem?


Ha még nem oldódott meg, akkor igenis beszélni kell róla.


Azzal nem lesztek előrébb, ha a szőnyeg alá söpritek a problémákat.

2023. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös Ja, hogy nálatok az a szokás, hogy mielőtt megbeszélnétek kinek mi a baja, meg kell előzze néhány nap, amikor nem szóltok egymáshoz? Ez ilyen szabály?
2023. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak amíg nem állunk készen arra,h megbeszéljük.
2023. jún. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!