Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura ha valaki a paradicsomot...

Fura ha valaki a paradicsomot nem vágja fel és úgy eszi meg, hanem harapja?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem fura, vágásnál elfolyik egy része, ha kirándulsz vagy ilyesmi, pratikusabb megenni harapva.
2023. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha nem zavar, hogy ráspriccel a ruhádra vagy épp a szemedbe akkor lehet alapvetően harapni is. :D
2023. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tudsz #2 miért lett leszavzva, alapvetően pont azért nem szeretek paradicsomot adni mert az az ördögadta képes azért is telibe fröcsölni a ruhámat mert nem a legélesebb késel esek neki. De ha valakit nem zavar hogy esetlegesen mindene paradicsomos lesz, akkor nyugodtan haraphatja is,nincs benne semmi extra. Va aki az uborkát meg a répát is elrágcsálja csak úgy.
2023. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Nem tudom

Autocorrect

2023. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura lenne, mert elég fura íze van úgy töményen, és hogy tudja úgy enni...
2023. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem volt drága, én is úgy ettem, szerintem nem fura.
2023. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A paradicsomot vágók világszövetségének tagjaként mélységesen felháborít, ha valaki harapja.
2023. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!