Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már valaha is ,hogy...

Volt már valaha is ,hogy valakinek összejött ez az internetes párkeresés?Vagy csak kamu pénzlehúzásról szól.S soha senki nem fog találkozni senkivel .Kivétel ha aranyásó a csaj?Vagy prosti?

Figyelt kérdés
társkeresés?

#Párkeresés?
2022. aug. 23. 19:42
 1/6 anonim válasza:
Én anno a férjemet is így ismertem meg, igaz 13 év után elváltunk, úgyhogy nem tudom jó példa-e 😂
2022. aug. 23. 19:55
 2/6 anonim válasza:
Volt.
2022. aug. 23. 19:59
 3/6 anonim válasza:

Én azt feltételezem, hogy a keresztény társkeresőben lehet a legkevésbé csalódni. (Azt még nem próbáltam sosem.)


Nyilván a hívők között is vannak gyerekkorban tapasztalt szocializációs különbségek - itt is lehetnek kényelmetlenségek/nézeteltérések/kínos feszengések. Sokszor nem találjuk az egymáshoz vezető utat.


Valahogy át kell hidalni ezt a szakadékot. Egy férfi és egy nő között hatalmas nagy érdekellentétek feszülhetnek.


Talán a házasság/élettársi kapcsolat sem diadalmenet. Rengeteg alkalmazkodás, lemondás... gondold meg Kérdező! Ezt jószándékúan írtam.

2022. aug. 23. 20:02
 4/6 anonim válasza:
Egyik rokonomnak bejött. Részben. Csak 23 évvel volt idősebb a nő attól amit az ismerkedésük elején mondott, de végülis 10+ éve együtt vannak.
2022. aug. 23. 20:16
 5/6 anonim válasza:
A keresztény társkereső az igazán nagy átverés. Minden beteg, testi hibás ott akar társat találni. Plusz oda regisztrálnak, akik szívesen szórakoznak tisztességes emberekkel. Ezért aztán a legkevésbé ajánlom. Ismerkedni a legjobb ismerősökön keresztül. Hasonló értékrend, hasonló életvitel.
2022. aug. 23. 20:26
 6/6 anonim válasza:
Az unokatesóim ott találtak párt, nekem még csak beszélgetésekig sem nagyon sikerül eljutnom. Ha nő vagy, akkor egy fokkal egyszerűbb a helyzeted, de ha férfi vagy, akkor kb. csak akkor fogsz ott találni valakit, ha nagyon jól nézel ki és/vagy ha látszik rajtad a jó egzisztencia (vagy ha a béka ... alá viszed le az igényszintedet).
2022. aug. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!