Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önök szerint ettől mehet...

Önök szerint ettől mehet valakinek férre az élete?

Figyelt kérdés
Volt egy időszakaka mikor semmi nem jött össze neki és lehet, hogy ennek hatására behúzta a féket és egy motivált, célokkal rendelkező, szorgalmas emberből egy olyan demotivált, lusta, beforduló emberré vált akinek az egyetlen célja hogy békén hagyják és hogy a következő fizetésnapig kitartson a havi bére?
2023. jún. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet van még valami màs problémàja amiről nemtudsz. Túlélő üzemmódban van.
2023. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Részben megértem, es reszben nálam is ez van. Keveredve mással.



Ha belegobdolsz, hogy van egy célod, 100%-ot beleadsz, és nem látod eredményét egyszer, nem látod eredményét kétszer, háromszor, négyszer, akkor ezek utan 1) hülye leszel 100%-on égni. Mert nincs értelme, nem hoz eredményt. 2) Ha eredmenyt akarsz, akkor a te maximalisan nyújthato teljesítmenyednél több kell.



1) + 2) = feladod a célt, lejjebb adod az elvárásaidat és feleannyit dolgozol.

2023. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak hogy mehet, hanem már tönkre is ment. Ebből a mentális helyzetből nehéz kijönni egyedül. Sőt, szinte lehetetlen.
2023. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,elég lehet egy demotivált,depressziós állapothoz.
2023. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló van velem is.

Azt hittem kitűnő tanulóként viszem valamire, de nem sikerült. A szorongás, meg a személyiségem korlátoz sok mindenben.

2023. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki lesz demotivált az első sikertelensége miatt. Velem is volt olyan, hogy nem sikerült valami, mégis életvidám, szorgalmas embernek megmaradtam. Az egyik ilyen eset felnőttként történt.

Nem tudtam letolni a kertésznadrágomat, mert amit rávettem farmerdzsekit nem tudtam kigombolni. Viszont a hólyagomat már nagyon feszítette a sok kávé és a víz. Nem bírtam tovább és úgy ahogy voltam ráültem a wcre és bepisiltem. Azóta többször felvettem a farmerdzsekit a kertésznadrággal, csak nem gomboltam be már a dzsekit. Az, hogy felnőtt létemre ilyen történt nem tesz demotiválttá. Még mindig életvidám vagyok és szorgalmas.

2023. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!