Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiszemelt Yamaha dt 125-nek...

Kiszemelt Yamaha dt 125-nek az eladó állítás szerint zörög a Power szelepe. Milyen probléma idézheti elő ezt? Ettől még megérheti megvenni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nagyobb motorra való váltáson gondolkozni és sok másik lehetőség mellett a Yamaha Dt 125-ön (2005-ös évjárat) ragadt meg a szemem, Supermoto kivitelben.Tudom, hogy már nem egy mai modell, viszont haveri körömbe is van egy és egész jó erőben lévő és megbízható motornak tűnik. Napokban felfigyeltem egy hirdetésre,ahol az alábbi problémákkal rendelkezett a morot. Ehez szeretnék kérni némi segítséget, tanácsot,mit is jelent egy két(inkább egy) dolog. Első, hogy cserés a kormánycsapagyak és a láncszett,ez nem is nagy tétel,eltekintek felette.Leginkabb az erdekelne, hogy mit takar az, hogy a Power szelep zörög?Milyen probléma idézheti elő? Esetleg ezzel a problémával is használható lehet? A motor 600ezer forintert van meghirdetve,ehez viszonyítva megérheti a vétel ? Előre is köszönöm a válaszokat,segítségeket, tapasztalatokat!

2022. okt. 27. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek akarnál nyűgöt magadnak? Facebookon vannak fenn a Motofull Motorkerékpár Szerviz vídeói, ott volt egy zörgő powerszelepes motor, annál ha jól emlékszem akkor hengercserés is volt, mert a szelep tengelye annyira ki volt már járódva. Szóval ha megveszed, akkor nem annyi lesz, hogy majd meghúzol egy csavart, hanem többszézezres szervíz is lehet a vége, nem véletlen, hogy a tulajdonos se csináltatta meg.
2022. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget! Hát akkor tényleg inkább megkimélem magam, ha ennyi nyugot jelent ez
2022. okt. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!