Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A b.zizás a proli, alkesz...

A b.zizás a proli, alkesz emberek szavajárása?

Figyelt kérdés
Általában azt mondják csak a bunkók problémáznak más emberek nemi identitásán, de én azt tapasztaltam, hogy egy-két pohár bor után azért diplomás emberek közül is elég sokan kiröhögik az LMBTQ-t és használnak olyan szavakat, amik nagyon cinikusak.

2023. jún. 18. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Magyarországon nincsen igazán értelmiségi réteg. A magyarból egyszerűen nem veheted ki a proliságot. Még akkor se, ha már kivetted a magyart a proliságból. Mindig suttyó marad.


Másrészt már elég durván.. vagyis én úgy érzékelem, hogy teljesen megváltozott az értékelése. Manapság már nem számít annyira pejoratívnak. Mármint a b.zizó ember biztosan valami nagyon sértőnek tartja, csak ez így a társadalomban már nem igazán sértő beszólás. Szóval még úgy 15 éve ami b.zis volt, akit b.ziztak, azt lehetett volna vinni nyilvános megkövezésre, és még tapsoltak is volna neki az emberek, simán. Ma meg b.zis, ha valaki gyümisört iszik, miközben mindenki azt issza amúgy, és kb ilyen szinten értelmeződik a dolog 🤷‍♂️

2023. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
A diploma még nem jelent intelligenciát. Ez pedig intelligencia kérdése.
2023. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez az hagyományos magyar szó erre, nem látnék bele túl sokat. Az LMBTQ-t meg minden hetero férfi lenézi, max tagadja, ha olyan a környezet.
2023. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen
2023. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Általában igen(persze diplomás is lehet ilyen)Múltkor két idősebb melótársam(szakmunkások,mint én)mondta nevetgélve,hogy régen jól elverték a b..zikat,nem volt "pride"meg mindenféle jogaik.Mikor annyit hozzátettem,hogy ettől senki nem lesz kemény,hogy megveri őket,nem is indokolt valakit megütni pusztán a nemi identitása miatt,akkor elkezdtek gúnyolódni,hogy biztos én is az vagyok,ezért védem őket.Nem vagyon meleg,csak nem szeretem a primitívséget.Aki annyira verekedni akar,az kössön bele egy csapat romába,vagy nagydarab,tetkós motorosokba.Ja,hogy ott már tényleg kell tudni verekedni...
2023. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Miért válsztod szét a proli alkeszt meg a diplomást?A diplomás is lehet egy proli alkesz,sőt sok az is.

Az emberek a b.zi szót sokszor bármire mondják szinte nem is tudatosan,akár egy használati tárgyra.

Egyébként meg mehet a lepontozás,de minden egészséges hetero ember utálja a homoszexuálisokat,csak ahogy írták is,ha olyan a környezet,tagadják,vagy nem tesznek róla említést.Itt az oldalon is és az életben,vagy akár a politikában mindig lenézik azt,aki a valós igazat ki meri jelenteni.

2023. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Köztudott, hogy aki prolizik, értelmes ember nem lehet.


A b¤zizás meg csak szimplán bunkó dolog, nem kell túlpörgetni ezt sem. Ha valaki ittas, akkor iskolázottságtól függetlenül hajlamosabb a trágár beszédre, mert az alkohol (mint tudjuk) oldja a viselkedésbeli gátlásokat.

2023. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Az LMBTQ-t minden értelmes ember kiröhögi.
2023. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%
#3 "Az LMBTQ-t minden hetero férfi lenézi" ez egy rohadt nagy f@szság.
2023. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
68%
8: Nem. Az értelmes emberek tisztában vannak azzal, hogy léteznek nem hetero emberek is. Aki hiányos ismeretei és intelligenciája miatt kiröhög egy széles társadalmi réteget nemi identitása miatt azokat nem igazán nevezzük értelmesnek.
2023. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!