Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék könnyebben...

Hogyan tudnék könnyebben továbblépni dolgokon? Hogyan lehetnék kevésbé érzelmes? mi erre a technika?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem főleg párkapcsolati. Nagyon nehezen lépek tovább ismerkedéseken, kapcsolatokon (ez lehet sima emberi is) Hónapokig képes vagyok rajta rugózni. Legutóbb volt egy hosszabb ismerkedésem, amiben végül a kölcsönösség ellenére elutasítottak, mert a másik nem lett szerelmes. Ott az én részemről se volt teljes a dolog, de valahogy akartam, bíztam benne hogy együtt leszünk, és sokáig ígyis tűnt.Fél év eltelt, és mikor most megtudtam h a másiknak van valakije, tisztára megviselt. Mindenkivel ez van. Főleg, hogy tudom hogy nem lettünk volna jó pár, akkor is.

Mások már rég máshol járnak, nekem meg rendre eszembe jut, hibáztatom magam, ami főleg abból ered hogy az én életembe nem jön más. Kicsit irigy is vagyok....mert mindig ÉN vagyok az aki végignézi, hogy mások továbblépnek, és valahogy mindig én vagyok az, aki sose elég jó a másiknak. Végignéztem az exem, ahogy könnyen továbblépett, meg a szorosabb ismerkedéseimet is, ahogy új nőjük lesz.

Én itt állok, toporgok, mert nem jön senki. Járok helyekre, rengeteg közegben mozgok. Nekem miért nem? Nekik miért megy ilyen könnyen?

Fáj, hogy ők kicsit sem gondolkodtak el, vagy kicsit sem szenvedtek.


Tudom, nagyon önsajnáltató amit írtam, de jól esett kiírni. A való életben egyébként ez nem nyilvánul meg nálam, tehát kifele senki nem látja ezeket az érzéseket rajtam, azaz nem rossz emiatt a kisugárzásom.

Nagyon mosolygós, boldog vagyok, jó az életem de belül iszonyatosan fáj. Az önértékelésemnek se tettek jókat ezek a kudarcok és én csak annyit szeretnék, hogy továbblépjek, ne viseljenek meg "majdnem kapcsolatok" de a lelkemmel nem tudom őket elengedni. Amikkel eddig elutasítottak azok k b bullshitek, olyanok hogy túl rendes vagyok/vagy nem ilyen típusra vágynak, tehát nem a személyiségembe akarom keresni a bajt. Vagy lehet nem kéne rendesnek lennem, nem tudom.


Volt azóta egyéjszakásom, ami semmit nem ért, de randi stb nem. Társkeresőzni meg nem akarok.



2023. jún. 19. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Amíg nincs pasid, úgyis ezeken fogsz agyalni állandóan.
2023. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terápia. Mert minden kapcsolatodban elő fog jönni az önbizalomhiányod.
2023. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2-es milyen terápia? Érdekelne, mert én pl ugyan ilyen vagyok mint a kérdező, és szeretnék rajta változtatni
2023. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvassak onfejleszto uzleti konyveket,sportoljal.

Nincs tul rendes ember,nem volt meg az osszhang. Ne okold magad. Majd lesz,akinek te vagy a fontos.

febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, és mindig magamat okolom bármi is történik...

Aztán mostmár inkább zárkózott vagyok, tehát húztam egy falat magam köré..

febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!