Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi hogyan kommunikálja...

Egy férfi hogyan kommunikálja azt hogy egy vesztes, semmirekellő ember?

Figyelt kérdés

Anyagilag semmire nem jutottam 43 éves koromra, mert alapvetően lusta vagyok. Éppen csak annyit dolgozok általában hogy alapszinten el tudjak élni, tehát ki tudjak bérelni egy 1 szobás lakást, félretegyek havi 50-100 ezer forintot és az alapszintű dolgok meg legyenek: ennivaló, ruha.


Autóm és még jogsim sincs természetesen. Egy AM jogsit csináltam meg, és egy 240 ezer forintos 22 éves robogóval járok télen nyáron meg bicajjal.


Viszonylag gyakran váltok munkahelyet és munkában sosem erőltetem meg magam, inkább arra koncentrálok hogy minél kevesebb stressz érjen, sokat alszom, pihenek és a magam szintjén szórakozok: sport, túrázás, olvasás, hobbik ilyesmi. Nyaralni természetesen soha nem voltam még.


Viszont az emberek nyilván csak a külsőt látják, és azt gondolhatják normális vagyok, ezért kérdezik a normál kérdéseket, hogy gyerekek, család, ház, lakás vásárlás ami egyik sincs természetesen ilyen életmóddal és sajnos vagy mindig elviccelem a kérdést, vagy ami sokkal rosszabb hogy hazudok valamit.


Viszont jobb lenne a nyílt kommunikáció de ugye nehezen veszem rá magamat, mert én hiába érzem így önazonosnak magamat, hogy én ez vagyok, de tudom hogy másokat ez elég sokkolóan fogja érni és talán még hitetlenkedve fognak nézni.


2023. jún. 20. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

50-100 ezret félreteszel egy hónapban? Gazdag ember vagy, barátom. :)

Így olvasva a leírást, nincs neked rossz életed. Vállald fel, hogy önként választott agglegény vagy.

2023. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a rendszer velejárója, de legalább egy ilyen embertárolóban nem igazán érheti szó a házad elejét😂


Amúgy igazad van. Hajtson meg feleljen meg bárkinek mai igények mellett az, akinek két anyja van.


Kivételesen jó helyzetben vagy egyébként, már jó sok pénzt összegyűjthettél. Ha ennyire zavar a dolog, a helyedben vennék szaré húgyé egy faluszéli, vagy tanyasi házat. Legalább kivonulnék valami mintát szolgáltatni, mert ennek a világnak hamarosan befellegzik.



"Kertész leszek, fát nevelek,

kelő nappal én is kelek,

nem törődök semmi mással,

csak a beojtott virággal.


Minden beojtott virágom

kedvesem lesz virágáron,

ha csalán lesz, azt se bánom,

igaz lesz majd a virágom.


Tejet iszok és pipázok,

jóhíremre jól vigyázok,

nem ér engem veszedelem,

magamat is elültetem.


Kell ez nagyon, igen nagyon,

napkeleten, napnyugaton -

ha már elpusztul a világ,

legyen a sírjára virág."

2023. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem lennék ilyen nyugodt albérletben egyedül.!
2023. júl. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!