Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt férfiként egy munkahel...

Felnőtt férfiként egy munkahelyen sem tudok megmaradni, egyszerűen semmihez nincs kitartásom, egy semmirekellő vagyok. Ezen hogy és mivel tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 25, de még sehol nem tartok az életben. Nincs még érettségim, idén csinálom csak meg, de nem azért, mert dolgoztam volna keményen az eddigi munkahelyeim mind 1-2 naposak voltak, mivel nem bírtam őket.


Az alábbi helyeken dolgoztam: McDonald's, Lidl, Aldi, Burger King.


Szóval a lehető legrosszabb helyeken, de mindegyiket otthagytam pár nap után, mivel nem volt kitartásom ott maradni. És nem ők voltak a szemetek, én voltam mindenhol a hülye, mert jó fogadtatásban részesültem mindenhol, de sehol nem becsültem ezt meg. Volt, ahonnan csak úgy éreztem, hogy itt nem maradok tovább és eljöttem, majd sms-t írtam, hogy bocs, mégse, jelentsenek ki. Ők meg csak nagyon sokára tudtak kijelenteni és az én kis linkeskedésem több adminisztrációval járt, mint haszonnal.


Nagyon szégyellem magam, mivel jó volna legalább részmunkaidőben elhelyezkedni és dolgozni, bevételt termelni és már fiatal sem vagyok, azt se lehet mondani, hogy "majd lesz valahogy". Egy élősködő vagyok, akinek semmilyen ambíciója nem volt soha, mindenhez lusta vagyok és voltam, középiskolában is rengeteg lehetőséget kaptam, hogy időben (20 éves koromig) leérettségizzek, mégsem éltem velük.


Segítsetek kérlek tanácsokkal, hogyan lehet ezt elkezdeni, levakarni magamról a linkeskedést, a dolgozni nem akarást? Pszichológus? Vagy edzés? Semmi ötletem nincs.


2022. jan. 23. 09:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Első a felismerés.(az megvan)

Második a stratégia(érettségi a cél egyenlőre)

Harmadik a megélhetés

(fel kell ismerni miért dolgozol és hogy utána jobb lesz,nem maradsz ott örökre)

2022. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A maunkaval mi volt a gond? Hogy erted, h tul nehez?

Fizikailag nem birtad mondjuk a talpalast? Vagy szellemileg okozott kihivast megjegyezni az aruk/menuk nevet?


A pszichologus jo irany lehet. De a legfontosabb, h legyenek celjaid, amikert megeri. Ahogy irtad, tanulsz vagy tanulni fogsz, akkor vallalj reszmunkaidos allast, s meg jarj le edzeni is, ha szeretnel.

Ha valamiert fel akarnal mondani, gondolj arra, h most ezen keresztul kell menni, h kesobb majd jobb legyen. Mert kell a penz esetleg tanfolyamra, lakasra vagy barmire.

Legyen motivacio

Keresd meg, h mi az amit tudsz tanulni, amiben tudsz fejlodni az adott helyzetben. Aminek esetleg a kesobbiekben is hasznat veheted.

2022. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Maunka😂😂😂 Maunika show-s lett, bocsesz
2022. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Pszichologus segithet, igen. Egy baratom is jar (nem ilyen problemaval, de ilyennel is, o munkaba be tud jarni, de nagyon sokaig nem tudott magaval mit kezdeni, egyelore mi is egyszerubb munkat vegzunk, nyilvan nem itt akarunk leragadni), sok mindenben segitett neki, indulatkezelesben es kitartasban is, azota mar tanul valamit rendesen melo mellett.
2022. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
"McDonald's, Lidl, Aldi, Burger King" te még nem tudod mi a rossz munkahely, mert ezek nem azok.
2022. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
a nagy fszt nem
2022. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Ebben leginkább azok tudnak lépni, akik jelenleg eltartanak. Mert gondolom, valaki eltart, ha te nem dolgozol.

Keményen hangzik, de én egy csapásra beszüntetném a támogatásodat. Az alap megélhetésért dolgozni piszok nagy motiváció lenne.

2022. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, még várok tanácsokat, nagyon-nagyon szükségem van rájuk.


Nem tart el senki, önálló lakásom van, amit kiadok és abból élek a szüleimnél, plusz havi 5-6 alkalommal elmegyek plazmát adni, ami szintén egy kevés bevétel. A lakás költségeibe beszállok. És nem, a lakást pedig nem szülőktől kaptam, eltartási szerződést kötöttem egy nénivel még 18 évesen a lakásáért cserébe, amit az akkori színi társulatban a szerepléseimért kapott összegből fizettem. Színész szerettem volna lenni, de sokan lebeszéltek róla, 20 otthagytam, azóta nem találom a helyem.


"Életművész" vagyok, megélek így is, de nem szeretnék már így élni. Nem egészséges és nem vezet sehova.

2022. jan. 23. 10:26
 9/30 A kérdező kommentje:
*20 évesen otthagytam, azóta nem találom a helyem.
2022. jan. 23. 10:27
 10/30 anonim ***** válasza:
47%

Akkor mit szeretnél? Milyen életet képzelsz magadnak el?

Van egy mondás, miszerint semelyik szél nen kedvez annak a hajónak, amelyik nem tudja melyik kikötőbe tart...

2022. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!