Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos hogy haragszok a szüleim...

Jogos hogy haragszok a szüleimre amiért csúnyának születtem?

Figyelt kérdés
Mert végülis tőlük örököltem
2023. jún. 21. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor ha úgy gondolod hogy inkább meg se születtél volna.
2023. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálatos, hogy nem tudtak beléd önbizalmat önteni/nevelni. Esetleg ezért kicsit neheztelhetsz, de ezért sem feltétlenül.


Esetleg haragudj magadra, amiért nem hozod ki magadból, amit lehet!

Egészséges életmód, tehetséges fodrász, stílustanácsadó sokat tenne.

És persze önismeret, önfejlesztés, nyitottság, helyed megtalálása, támogató környezet, szeretni tudás.

Ha valaki ennyire nem fogadja el, sőt bántja magát, az rettenetesen taszító! Kiül a mimikára, a mozdulatokra, az egész attitűdre. Saját magad hangsúlyozod ki ezzel az esetleges hibákat.

2023. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Jogos. Én is haragszom rájuk, már csak azért is, mert megszülettem.
2023. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
#3 Dettó! Mi a francért kell mindenáron gyereket szülni?!...
2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2, pedig kihozom magamból amit lehet, a fogszabályzót is hordok azért hogy szép fogsorom legyen. Sminkelek minden nap, vasalom a hajam, parfümöt használok és jó ruhákat hordok, már amennyire. De ezek ellenére az arcvonásaim csúnyák maradnak.


Az arcom kinézete nem fog megváltozni attól hogy én most kedves, jo kisugárzású vagyok-e, vagy nem. Nem, ez nem ettől függ.

2023. jún. 21. 13:11
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Miért mivel lenne jobb ha szép lennél?


Részemről mindenki foglalkozzon a saját dolgával, ne azzal hogy én hogy nézek ki...

2023. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Aham.. tudnál képet mutatni az arcodról?

Olyan nehéz elhinni, hogy tényleg ennyire csúnyák lennének a vonásaid.

2023. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lenne már jogos? Szerinted veled ellentétben ők megválogatták a saját génjeiket mielőtt megszülettek?


A szépség pedig valamennyire szubjektív. Másrészt ne csak cicomával próbáld a maximumot kihozni, hanem az egészségedért tegyél, mert annak is nagy hatása van rá.

2023. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
hát akkor haragudj, drága. A harag az aztán szépíti az arcot, a kiülő ostobaság meg főleg!
2023. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

7es vagyok

Megjegyzés:

A válaszom kapcsán rámírt elvileg a kérdező és küldött képet elvileg magáról.

Nemhogy nem csúnya, d ekimondottan szép.

Mint 99%-ban az ilyen kérdéseknél, itt is az önbecsüléssel, pszichével van gond, nem a külsővel. Ehhez nem szépészeti beavatkozás, hanem pszichológus kell.

2023. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!