Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanál egy ilyen embernek?

Mit mondanál egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés
Zsidó származású (és vallású) barátnőmnek beszólt egy barátom, mikor kiderült, hogy zsidó, hogy mi van, Hitler valakit ittfelejtett? Hát hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Barátnőmnek persze nagyon rosszul esett, hiába mondta neki a srác utána, hogy csak poén volt... Hát...

2023. jún. 21. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátkoznék olyan bunkóval, aki ilyet beszól.

Mit mondanék? Ezt: "Figyelj, mostantól vegyük úgy, hogy nem ismerjük egymást." És azonnal eljönnék onnan a barátnőmmel. És bocsánatot kérnék tőle, amiért ilyen helyzetbe hoztam. Amúgy mennyire ismerted korábban ezt a barátodat? Kinéztél volna egy ilyen megjegyzést belőle?

2023. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"beszólt egy barátom"

Nem. Nem lenne a barátom ilyen ember, hiszen zavar a viselkedése. Ezért írtam ki kérdést róla, mert nincs önreflexióm, hogy leépítsem. Egyéb?

2023. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nagy tahó, de valószinűleg fogalma sincs miről beszél. Neki valami 100 éve történt dolog semmit sem jelent.
2023. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem néztem volna ki belőle. Szeret poénkodni, de ilyen gusztustalan megjegyzése még sosem volt. Nyilván nem gondolta komolyan, csak egy jó poént akart mondani, de fordítva sült el.
2023. jún. 21. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
mit mondnék? dögölj meg te náci fsz.
2023. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De komolyan gondolta. Pont ez a baj az ilyen emberekkel, akiket mérgező környezet vesz körül. Leggyakoribb mondatuk, hogy "biztos nem úgy gondolta". De, úgy gondolta. Csak ez terápia.
2023. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!