Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép emberek lekezelők a...

A szép emberek lekezelők a csúnyább emberekkel?

Figyelt kérdés

Van erre valamilyen tanulmány?

Ugye az tény, hogy a szép emberekkel kedvesebbek. De analóg módon a csúnyákkal meg bunkóbbak?


2023. jún. 22. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Van erre valamilyen tanulmány?"


Hát persze:


"A csúnyák elnyomása és kirekesztése a szépek részéről"


Írta: Csúnya Csaba és Szép Szaniszló 😃

2023. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen/van
2023. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve aki nagoyn hangoztatja, hogy ő csúnya általában pszichés gondokkal küzd, alacsony önbecsülés, szorongás. Ezzel együtt az jár, hogy kisebbségi komplexusra hajazó tüneteket produkál. Azaz ha valakinek véletlenül arra áll a feje amerre ő van, emberünk már egyből azt gondolja, hogy őt bámulják amiért csúnya.


Éppen ezért a magukat csúnyának vallók tapasztalata egyszerűen nem objektíven értelmezhető adat.

2023. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Van róla milliónyi tanulmány.

Több személyes és szakmai lehetőséged van az életben, és komolyabban vagy véve emberileg ha jól nézel ki.

( [link]


[link]



Amugy kibebszottul aranyos ám ezen a fórumon hogy minden egyes nap megy a panaszkodás arról hogy a magyarok milyen bunkó depressziós rosszindulatú másoknak ártó felszínes szadista nép, és mindenki bőszen bólogat, de MINDIG amikor jön valaki aki ténylegesen érzi is, hogy negatívan van megkülönböztetve, akkor az megy, hogy "áh csak pcsogsz, senki sem bánik rosszul veled felszínes, ostoba okok miatt. mindenki normális, és a probléma csak benned lehet. talán ne játszd az áldozatot, és akkor nem leszel terhére normális, rendes átlag embereknek..???"

most akkor mi van, döntsük már el.

csak nagy általánosságban lehet szidni az embereket (=másokra való általános panaszkodás/"mindenki hülye gci"zés), a konkrét sérelmeket viszont már túlzás megemliteni (=itt már empátiát kéne érezni egy rosszabb sorsú ember iránt)

2023. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5ös, akkor most olvasd el újra a kérdést, hátha másodjára megérted. Mert elsőre nem sikerült.
2023. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Embertípus függő.Meg aztán kinek ki a szép.Engem többen jóképűnek mondanak.Nem érdekel,hogy ki milyen ronda vagy szép,az érdekel,hogy milyen ember.Egy nővel is kitörölhetem ha szép,de közben egy idióta.
2023. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van, aki igen.
2023. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon.

Legalábbis én sose tapasztaltam ilyet.

2023. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Általában igen, bár ha kiderül hogy az illető csúnya de sok pénze van onnantól nem szokták.
2023. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!