Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában hogyan tellik egy...

Általában hogyan tellik egy hétköznapotok? Mikkel töltitek?

Figyelt kérdés

#Hétköznap,rutin
2023. jún. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6-kor kelek, összeszedem magam, bemegyek melóba, dolgozok.

18 óra körül hazaérek, főzök vagy bevásárolok, vacsi, házimunka, kerti munka, ha végeztem akkor fürdés.

21-22 óra körül kicsit leülök nézni valami sorozatot vagy hasonló

23 órakor megyek aludni

2023. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
100%

5-9 között kelek, mikor hogy, mert nem ugyanannyi órát dolgozom minden nap, miután hazaérek zuhanyzom, utána ha van kedvem, elmosogatok vagy valami, ha nincs akkor nem csinálok semmi házimunkát, eszem valamit, utána pihenek az erkélyen, ilyenkor gyakorizok pl, amíg kint vagyok, mint most, aztán bemegyek, ha van kedvem hobbizok valamit, ha nincs akkor csak folytatom az aktuális sorozatot amit épp nézek de ezt inkább alvás előtt szoktam, mert nem tudok csak úgy elaludni a csendben.

Ez egy átlag nap, nagyvonalakban, az utóbbi időkben. Ha nem fogyott volna le a pénzem, mert nem volt állásom pár hónapig, akkor beiktatnék néha 1-1 programot is a korán végzős napjaimra, de erre még várni kell fizetésig.

2023. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Munka, kajakóma, döglés.
2023. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szorgalmi időszakban, naptól függően, 5:20-kor, vagy 7:15-kor kelek, és 8-tól, vagy 10-től óráim vannak, és elég összevissza végzek, általában azért 6 körül már itthon szoktam lenni. Utána következő napra készülök, szüleimnek segítek, kutatói munkát végzek, illetve (ha tudok) előrekészülök; beadandót írok, előadást készítek.

Este 8 felé nyelvtanulós appokkal szinten tartok/tanulok 2 nyelvet, és kedvtől, energiától, álmosságtól függően olvasok és/vagy netezek, sorozatot/videókat nézek.

11 körül tervezek lefeküdni, de nem mindig jön össze. Sajnos.


Ha nincs egyetem, vizsga, munka, egyéb elfoglaltság, akkor 10 körül kelek, megnézek pár oldalt reggeli + kávé közben (pl. a gyakorit), pakolok, sütök-főzök, sorozatot nézek, olvasok, netezek és aktívan nyelveket tanulok. Éjfél-2 körül fekszem le, de hajlamos vagyok utána még telefonról olvasni egy kicsit.

2023. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!