Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan töltitek általában a...

Hogyan töltitek általában a pénteki és a szombati délutánjaitok lefekvésig, amikor éppen nem dolgoztok?

Figyelt kérdés

#Hétvégi,szabadidő
2023. jún. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
És a vasárnap miért nem érdekel?
2023. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig más. Családdal vagyok, párommal vagyok, olvasok egy könyvet, filmet vagy sorozatot nézek, elmegyek valahova, sportolok, sütök-főzök, tanulok, takarítok
2023. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát beletehetjük azt is. :)

de nem muszály válaszolnod, ha a kommentednek csupán a kötekedés a célja. :)

2023. jún. 23. 12:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. Válaszoló. :)
2023. jún. 23. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Sportolok,csajozok általában
2023. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában (az elmúlt ~egy évben) pénteken nyelveket tanulok, netezek, és célnyelveken sorozatot/videókat nézek, majd olvasok késő estig, éjjelig. Tudom, nem valami színes, produktív.

Szombaton viszont változó: szüleimmel kirándulunk, itthon segítek, tanulok, sütök-főzök, vagy a péntekieket folytatom.


Régebben a péntekem sokkal zsúfoltabb volt: lovas edzésre/edzésekre jártam, majd külön órára és gyakran 8 körül értem haza, úgy elment az idő.

2023. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!