Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Univerzálisan szoktátok a...

Univerzálisan szoktátok a papucsokat használni, utcára és beltérre egyformán?

Figyelt kérdés
Mármint otthon már eleve felkeléskor az utcai pacskerba bújok be, majd utána abban vagyok egész nap, és ha hazaértem akkor is maradok abban. Így jelentős időt tudok megtakarítani naponta, mert nem kell a cserével foglalkoznom és persze sokkal lazább így az egész nap :)

2023. jún. 23. 11:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van beltéri, udvari, utcai, munkahelyi. Mindenhova más.
2023. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
persze lazább és igénytelenebb , takarítani és tisztálkodin is felesleges
2023. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Koliban esetleg, mert ott volt 20 nm linóleum, aztán cső. Saját lakásban nem szeretnék kutyaszaros padlón, szőnyegen tapigálni a lábammal, így még az udvarra de megyek ki ugyanabban a pacskerban, ha lehet. Szüleimnél elkülönül a folyosó és a szobák, ott a folyosón még valamennyire okés a kinti lábbeli. Illetve én már nem hordok papucsot nyáron, csak régen. Nem tesz jót a sarokízületeidnek, nincs rendes tompítása. Szerintem.
2023. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a kb fél perc papucs csere oooooolyan sok idő. Sőt! Aludj a másnapi ruhádba. Akkor reggel még az öltözést is megspórolod. Akkor nem 2 perccel leszel előrébb, hanem 5tel.
2023. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha otthon vagyok ugyanabba a pólóban alszom és vagyok napközben, amíg tisztának találom.
2023. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem megyek utcára papucsban
2023. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon elfoglalt ember lehetsz, ha egyik papucsból a másikba átlépni nincs időd.
2023. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Pont az a plane a papucsomban, hogy nem a kopetes, szaros, hugyos, kulvilagos talpaval jarom ossze a lakast. De van egy megoldasom a kiszaladok a kukahoz, postaert esetre. Egy kerti klumpa, amibe csak beleugrok.
2023. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Felidegesitenek ezek a papucsos tahok az utcán. Ahogy azzal szerencsétlen béna kacsajárással vonszolják megukat. Felidegesít, hogy valaki ennyire lassan kényelmeskedik az utcán. És elképeszt az a gusztustalan igénytelenség, hogy az olajos, kutyaszaros, összehányt utcán lényegében mezítláb van.

A kérdező meg egyenesen elképeszt, hogy hogy képes valaki ennyire gusztustalan, koszos, igénytelen lenni, hogy utcán az használt papucsot a lakásban használ.

2023. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!