Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gagyi ha egy srác...

Szerintetek gagyi ha egy srác hobbija az olvasás?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok és valahogy olyan mintha csak nôk járnának könyvtárba rajtam kívül. :D

Az elôzô kapcsolatomban pedig konfliktust is szült, mert az akkori barátnôm meg abszolút nem tudta sem értékelni sem megérteni, hogy mi a jó ebben. Azóta kevésbé is nyitok ismerkedésre. 22F



2023. jún. 23. 13:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem az. Minden ember más és más. Biztos fogsz majd egy megfelelő személyt találni, aki ezt értékelni fogja és megérti. A lényeg, hogy emiatt ne gondold, hogy ez gáz.

Unpopular opinion: Az olvasás szexi. ;)

2023. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális.
2023. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Párom is szeret olvasni és van, hogy közösen is olvasunk könyveket.
2023. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is kéne olyan férfi, aki nem olvas.
2023. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

Nem "gagyi", de önmagában az olvasás nem jelent igazán semmit az egyén és párkapcsolata szempontjából.


"Az olvasás szexi. ;)"


Ez egy jól hangzó hazugság. Ha az egyén vonzó, akkor lehet előny lesz, ha mellette olvasni is szeret. De ha az egyén nem vonzó, akkor pont semmit nem fog számítani, hogy szeret-e olvasni vagy sem.

2023. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Eleve a hobbi olyan dolog, ami felett nem kéne ítélkezni.

Az, hogy az előző barátnőd nem tudott téged elfogadni, az meg leginkább az ő sara. Ameddig nem olyan dologról van szó, ami törvényellenes, vagy kifejezetten káros, addig nem gondolom, hogy ilyeneken értelmes ember fenn kéne, hogy akadjon.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy a párunknak is ugyanazt kell szeretni, mint nekünk. De egy értelmes embernek lehet annyi gógyija, hogy megértse, attól, mert őt valami nem érdekli, a másikat még érdekelheti.

2023. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%
Ha válogatás nélkül minden sz*rt összeolvasol, nem is vagy nyitott másfajta műalkotások, az önálló képzelet és gondolatok, illetve az eszmecserék felé, akkor igen, sőt, talán kifejezetten káros.
2023. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem lettem önbizalomhiányos ettôl, csak érdekelt mások véleménye is és nagyon jó olvasni ezt a sok pozitív gondolatot. :) Kövinek majd rajta leszek, hogy hasonló értékrendû nôvel sodorjon össze az élet.
2023. jún. 23. 13:58
 9/31 anonim ***** válasza:
7%

Aki lepontoz képes véleményt is kifejteni, vagy az nincsen neki?


Önmagában az olvasás csak egy dolog. Persze, szép, jó, hasznos az EGYÉN szempontjából. De nem ez fogja meghatározni az emberi kapcsolatait, párkapcsolatait.


Nekem szinte minden ismerősöm olvas, ettől se nem többek se nem kevesebbek, ugyanúgy jönnek mennek a világban és ez csak egy hobbi, kikapcsolódás a sok közül.


Nyilván az olvasás nem gáz, de nem is fognak senkit piedesztálra emelni önmagában az olvasás ténye miatt. Mehet a lepontozás.

2023. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Mindent leirtak elottem. Az ciki, ha valaki nem olvas. Nem is feltetlen az olvasas szeretete miatt, hanem egyfajta szellemi igénytelenseget sugaroz. Ilyen ferfit kerulnek messzirol.
2023. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!