Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gagyi ha egy srác...

Szerintetek gagyi ha egy srác hobbija az olvasás?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok és valahogy olyan mintha csak nôk járnának könyvtárba rajtam kívül. :D

Az elôzô kapcsolatomban pedig konfliktust is szült, mert az akkori barátnôm meg abszolút nem tudta sem értékelni sem megérteni, hogy mi a jó ebben. Azóta kevésbé is nyitok ismerkedésre. 22F



2023. jún. 23. 13:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás nagyon messze van a gagyitól, kínostól és hasonló negatív jelzőktől. Én például imádok olvasni, és kifejezetten tetszik, ha egy srác/pasi is így vélekedik erről.
2023. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
12%
Most, hogy kaptál egy rakás hízelgő megjegyzést olyan nőktől, akik vastag keretes szemüveggel, de kigyúrt felsőtesttel és markáns álkapoccsal képzeltek el, azért igazán elárulhatnád, hogy valójában ronda vagy.
2023. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

Annyira meglátszik egy emberen az olvasottság, hogy az hihetetlen: a stílusa, a szókincse, a tájékozottsága, az ismeretanyaga stb. mind pozitív kisugárzást ad egy kapcsolat kezdetéhez!

Értékes ember vagy!

2023. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Autista törpe!

Ha kelló olvasottsággal, kellő intelligenciával rendelkeznél, akkor észre vetted volna magad; a te stílusodra senki nem kíváncsi, a "prolizós" megnyilvánulásaid eléggé szint-alattiak...

Nem vagy érdekes, nem vagy vitaképes.

Ennyi.

Élj boldogul! (ha tudsz)

2023. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
5%

#24 Szépen megfogalmaztad a nagy büdös semmit.


Tekintve, hogy a korábbi normális válaszom lepontozására még csak véletlenül sem kaptam sem választ sem érvet. Kellő olvasottsággal és intelligenciával rendelkezem ahhoz, hogy lássam, önmagában puszta olvasás nem FELTÉTLENÜL teszi az embert sem értékessé, sem vonzóvá, sem kiemelkedővé.


Szerintem érthetően kifejeztem magam az első kommentjeimben, senkit nem megsértve.


Arról nem én tehetek, hogy a sok agyonolvasott proli, nem képes értelmes véleményt kifejteni.

2023. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem fognak leborulni előtted a tudásod miatt, az tuti. Én is olvasok sokat, szeretnek velem beszélgetni, de igazából nem egy előny ilyen szempontból, végül az fog számítani (általánosítás), hogy elég pénzed van-e házra meg utazásra…
2023. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amit 23-as írt, hogy nagyon meglátszik az emberen, hogy olvas (beszéd, stílus), de ez se feltétlen előny (finoman szólva). Két nő is nemrég hajtott el, az egyik szerint túl sokat írok (4-5 mondatra, néhány sorra írta ezt), a másik meg nem érti a “virágnyelvet” (pedig ő nagyon jó fej és nem is buta, de…)
2023. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban mindenki csak a telefonját bújja. Rengetegen nem olvasnak (vagy csak keveset). Pedig a szellemi tudás fejlesztése elengedhetetlen. Ezt pedig főleg olvasással érhető el. Az olvasás által sokrétű lesz a gondolkodásmódunk és tájékozottabbak leszünk.

Persze nem kell szeretnünk olvasni, de valamennyi olvasás (bármilyen módon) azért mindig kell.

2023. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív visszajelzést. :)
2023. jún. 27. 11:56
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

Sose feledd.

Olvasni jó. :)

2023. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!