Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélnem kellene neki a...

Beszélnem kellene neki a depressziómról?

Figyelt kérdés

Nem akarom bőlére ereszteni. A lényeg, hogy egy zárkózott, szorongó, magányos ember vagyok. Beleszerettem egy kolleganőmbe, aki sajnos nem viszonozza az érzéseimet. Igazából lehettünk volna barátok, de miután kiderült, hogy hogy érzek iránta, már nem akar velem találkozgatni. Én ettől lelkileg teljesen padlóra kerültem. Depressziós lettem. Olyan komoly a dolog, hogy az első pszichológusom lepasszolt, mondván nincs meg hozzám a kompetenciája.


Igazából egy barátom van, még az általános iskolából. Mostanság már csak online tartottuk a kapcsolatot, és ez is kezdett megkopni... De aztán úgy döntöttem, hogy megpróbálom újra szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat. Így aztán nemrég újra találkoztunk , és tervben van egy közös program...

Viszont ő nem tud semmit a depressziómról. A pszichológusom meg meglepődött, hogy nem mondtam el neki, mert szerinte pont ezért barát egy barát...

Most úgy érzem, kezdek helyrejönni. Kezdek megbékélni azzal, hogy sosem fog szeretni a kollegnőm, és ezért el kell engednem, illetve sikerült új barátokat is szereznem.

Persze azért még nem gyógyultam meg.



2023. jún. 26. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Beszélni kell róla mindenképp, még ha nem is tud semmi hasznosat mondani vagy segíteni neked, akkor is jót fog tenni ha kiadod magadból.

A szerelem meg sajnos kegyetlen, nem mindig kaphatjuk meg azt akit szeretnénk, ezt muszáj megérteni és továbblépni. Ismerkedj és idővel alakul majd.

2023. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet megért téged, de az biztos hogy majd még jobban elzárkózik tőled.
2023. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!