Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Energiavámpír vagyok, ha meg...

Energiavámpír vagyok, ha meg sem szólalok de a depresszióm miatt úgymond lerombolom a környezetem alaphangulatát a puszta jelenlétemmel?

Figyelt kérdés
Annak számít-e

2016. aug. 5. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudják, hogy depressziós vagy? Szedsz gyógyszereket is? Mondtad nekik, hogy depressziós vagy? Az emberek tanácstalanok, nem tudják, hogyan reagáljanak ilyen esetben. Nem akarnak olyan dolgot mondani neked, amivel esetleg megbántanak.
2016. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Én sok depressziós emberrel találkoztam már életemben, de egyik sem rombolta le a hangulatom. Egyszerűen nem figyelek oda rá. Az viszont tényleg nagyon idegesítő, ha más folyton felhívja olyanra a figyelmem, amit észre sem veszek, és ami nem is érdekel. Van jobb dolgom is, mint azt figyelni, hogy most búslakodsz vagy éppen leckét írsz a padon.


Búslakodsz? Búslakodj, ez egy szabad ország, nem tiltja semmi a búslakodást. Az a te egyéni problémád, hogy szomorú vagy-e vagy sem. Akit zavar, az ne nézzen oda. Amúgy meg engem a folyton röhögcsélő emberek sokkal jobban felidegesítenek, akik a semmin is órákig tudnak röhögni. Egyszerűen agyf@*szt kapok tőlük. Egy szomorú ember legalább csöndben szomorkodik.

2016. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy energiavámpír, mert olyan nem létezik. Ha egyeseknek rossz lesz a kedve a közeledben, akkor ők ilyenek. Keress olyan társaságot, akivel nem ez a helyzet. Nekem is van olyan barátom, akiről mindenki azt mondja, hogy lehúzza őket. Furcsa, nekem semmi ilyen gondom nincs és teljesen jól eltudunk beszélgetni.
2016. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Ezzel nem azt mondtam, hogy legyél búskomor, vagy nézz morcosan, pont ellenkezőleg. De vannak dolgok, amik sokkal idegesítőbbek számomra, mint az, ha valaki búslakodik (vagy legalábbis valami olyasmit csinál), hiszen maga a búslakodó személy számomra egyáltalán nem idegesítő.
2016. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!