Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenleg hol tartotok az életben?

Jelenleg hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés

Megvagy elégedve az életeddel?

Ha nem, akkor min változtatnál?


2023. jún. 26. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne sokkal rosszabb,úgyhogy hálás vagyok azert ahol most tartok!
2023. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyok elégedve igen. Már csak egy jobban fizető munkahelyet kéne keressek, de úgy szeretem a mostanit... Nehezen mozdulok..
2023. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 47. ***** válasza:
Nem panaszkodom.
2023. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most jutottam el az ágyig - és onnan laptopozom éppen.

Komoly verzió:

Amit elvárhattam magamtól az életben, azt már megvalósítottam.

Most már csak álmodozom inkább és várom az elmúlást.

2023. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elégedetr vagyok, ha nem is 100%-ig, nincs panaszom. Kicsit unalmasak mostanában a mindennapjaim, de mindent megteszek, hogy lefoglaljam magam valamivel.
2023. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Aki elégedett az vagy bkélzelt, vagy totál el van lustúlva. Ha nincs már motiváció akoor rohadt unalmassá válik az élet!
2023. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem vagyok elégedett. A párom nem szeret többé, én mennék ki dolgozni, de elvesztettem minden motivációmat, és most itt ülök és nem tudom mihez kezdjek.

:(

2023. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
#6 A motiváció hiánya nem egyenlő az elégedettséggel. Tudtommal nem motivált az ember állandóan, és úgy is lehetsz elégedett sok mindennel, hogy van egy kitűzött célod. Abban viszont igazad van, hogy motiváció nélkül unalmas az élet.
2023. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag szárnyalok, szociálisan zuhanok, bár lassan már nincsen hová.


Nem vagyok elégedett, de nem panaszkodom, mert legalább az érme egyik oldala rendben van.


Változtatáson már nem is gondolkodom, tehetetlen vagyok, mindent próbáltam.

2023. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, valamilyen szinten elégedett vagyok, azt érzem haladok valamerre, de közben meg azt érzem, sehol nem tartok.

Tavaly érettségiztem le, elkezdtem egy szakot, de nem vált be, otthagytam az első félév után. Ez önmagában nem probléma, időben észbe kaptam, de akkor hetekig problémáztam azon, hova tovább, milyen szakra menjek, eleinte nagyon össze voltam zavarodva. Most már megvan, kérdés felvesznek-e. Szerintem igen, de ha nem, akkor egy év megint elmegy, azt pedig nagyon nem akarom… Így is sok év, mire végzek majd. Megcsináltam most egy nyelvvizsgát meg hamarosan meglesz a jogsim, ezekben azt érzem, haladok.


Munkám nem volt még (ennek megvan az oka, nem azért, mert nem vagyok hajlandó dolgozni), most keresgéltem, beadtam több helyre a jelentkezésem, ugyanis jelenleg 0 forintom van szó szerint, szeretnék egy kis saját pénzt, de eddig semmi. Vagy semmi visszajelzés vagy nem kaptam meg a munkát.

Barátom sem volt még soha, emberi kapcsolatok terén kicsit lemaradva érzem magam, jelenleg barátnőim sincsenek, rengeteget vagyok egyedül.

Hamarosan költözöm, igazából amúgy fogalmam sincs arról sem, hogy 1-2 év múlva mi lesz velem és hol leszek, hol fogok tartani, nemhogy arról, később mi lesz. Fogalmam sincs mit és hol fogok dolgozni, hol fogok élni, mikor fogok lediplomázni, milyen kapcsolataim lesznek stb. Ez a bizonytalanság zavar.

2023. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!