Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jelenlegi (2021) F1 mezőnyből...

Jelenlegi (2021) F1 mezőnyből kit tartotok a leggyengébb versenyzőnek?

Figyelt kérdés
Vannak azok akiknek a tehetsége megkérdőjelezhetetlen (Verstappen, Hamilton, Leclerc, Russell, szerintem az új japán srác is ide sorolható vagy Norris), de vannak olyanok is akik bizony hogy is mondjuk, nem a legélesebb kések a fiókban. Ugyan Grosjean, Kvyat, Magnussen és Albon távoztak, de nem mindenki jobb aki a helyükre jött. Ti kit tartotok jelenleg e mezőny leggyengébb versenyzőjének?

2021. ápr. 2. 01:21
A kérdező szavazást indított:
Nikita Mazepin
Mick Schumacher
Lance Stroll
Antonio Givoniazzi
Nicholas Latifi
Kimi Raikkönen
Sebastian Vettel
Esteban Ocon
Valtteri Bottas
mást (kommentben)
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok dönteni 🤣. Schumacher még nem jó, Mazepin túl bolond Latifi....talán. A többiek magasabb szintet képviselnek valamivel, az pedig, hogy Kimi vagy Vettel mit képvisel mostanra már megint más kérdés!
2021. ápr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Raikönnent utána Mézpájn majd Latifi.
2021. ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Azért ahhoz valami nagyon speciális szert kell magadba nyomni, hogy Kimit mondd a leggyengébbnek.


Ez a kérdés a statisztikákat figyelembe véve eléggé egyértelmű és egyoldalú: Latifi és Mazepin. Kettőjük között nehéz sorrendet felállítani, mivel Mazepintől nem láttunk eleget, de az biztos, hogy ők ketten a két legrosszabbak. Bárki mást említeni értelmetlen és könnyedén megcáfolható.

2021. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy Raikkonent irjatok, közben a csapattársát veri :D Vettel fan vagyok, de jelenleg szerintem is elég gyenge, Schumacher és Mazepin még kérdőjel, mivel egy futamot teljesített ismeretlen az egész, Schumi amúgy sem azonnal szokott ráérezni. Ocont sem írnám ide, tavaly sem volt rossz éve, bár idén Alonso oda vissza fogja verni, mivel látszik rajta,hogy brutálisan motivált, jelenleg motivációban vezet szerintem, de ettől Ocon még nem a legrosszabb, de inkább a 10 másik felében van, mint az első 10 ben. Stroll, hát szerintem idén ő lesza húzó ember az Astonnak, ha csak Vettel nem kapja össze magát, kissé én is kezdtem azt hinni, hogy a szél fújta össze a 4 vbt, de aztán megnéztem egyes futamait amikor szinte bárkin átgázolt a cél érdekében. Én azt mondom 5 futam utáni 5 futamon kiderül, hogy mi a helyzet. Valtteri, ha a futamokat nézzük, akkor gyenge, egy körön nem rossz, idei év aztán távozik, ezt biztosra veszem.


Mindent összevetve én Latifit írom leggyengébbnek, volt ideje összeszokni az autóval, mégse megy semmire Russel közelében sincs, jó Russel más liga, de akkor is, idén nyugodtan kikerülhet az F1bol, ahogy Vettel is tarthat egy-ket év pihenőt, hogy aztán visszanyerje a motivációt. Az F1nek kellenek a vbk, ha épp rosszul is megy. Kimi is kell, én drukkolok is neki, idén is előrébb lesz, mint az olasz.

2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mazepinra szavaztam, az apja pénzének köszönhetően van f1be, első futamon Schumacherhez képes nagy volt a különbség sokat hibázott és a versenyen első kanyarba ki is esett.

Még Giovinazzit és Latifit is a gyengébbek közé sorolnám, nem nagyon tudtak semmit se felmutatni, sokáig Gaslyit tartottam a leggyengébbnek, de amióta visszafokozták nagyon jól megy, úgy látom ő megálja már a helyét, Tsunodával jó csapatot alkotnak.

2021. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Gio egy szinten van Kimivel. Időmérőn rendszeresen elveri és futamon sincs elmaradva.
2021. ápr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy Vettelt, Raikkönent felírtad, míg pl Tsunodát nem.

Tény, hogy sajnos egyikük sincs már aranykorában, de azért egy újoncnál jobbak, még akkor is ha az első futama jó volt.

Mellesleg én Latifit írtam, talán Albont is írtam volna, ha nem teszik ki a szűrét XD

2021. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!