Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érez még így valaki?

Érez még így valaki?

Figyelt kérdés

Utálok modernkori rabszolgaként élni. Nem szeretek bezárva lenni sem egy irodában, sem egy gyárban. Másnak hajtani a hasznot.


Nem vagyok buta ember. Jól tanultam, értelmes voltam diákként. De utáltam tanulni! Utáltam,hogy rámerőltettek sok felesleges sz@rt. Azt, hogy oldalakat kellett betéve tudni. Azt, hogy nem csinálhattam azt, amit akartam.


Szabadságra vágyom. Utálom ezt a berendezkedést. Az ember azért gürizik, hogy éljen, de nem él, eltelnek az évek és vége mindennek.


Látom, hogy vannak olyan emberek, akik ambíciózusak, karrieristák, egész nap pörögnek. Hajtanak az elismerésért és a pénzért.


Én legszívesebben kimennék a természetbe egyedül.


"Megfulladok" bezárva az emberekkel minden nap csak gürizve.

Nem tehetem azt, amit akarok, és azt ami örömet okoz nekem.

Gyűlölöm, hogy dolgoznom kell.


2023. jún. 27. 13:54
1 2
 1/20 Kólauborkával ***** válasza:
66%

És akkor miért nem teszed azt? A világon böven akad hely, ahova kimehetsz egyedül és ha keresnek sem fognak megtalálni.

Ezt nem kötekedésböl mondom, van ismerösöm aki majdnem ezt tette, csak neki még pont van árama, annyira még közel van a civilizációhoz, de 1km körben nincs szomszéd, semmi.

Pár millák az ilyen telkek.

2023. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván. De valamiből élnem is kell
2023. jún. 27. 14:03
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

Mit szeretnél tenni? Mi akadályoz?


Én azt tanultam, amit szeretek, szeretem a munkámat is, amelyet szintén én választottam és szeretem az embereket, akiket magam köré választottam.


Szabad vagy. Választhatod azt, hogy nem dolgozol.

2023. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek.
2023. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kólauborkával ***** válasza:
24%

Régen nem éltek meg? Még mindig nem kötekedés, de te írtad, hogy egyedül az erdöben. Érted, nyílván ott nem lesz CBA meg Spar, szóval pénz sem kell, már ha még az említett ismerösömnél is jobban el szeretnél vonulni.


Még mindig válthatsz munkahelyet, ha az csak túlzás volt, illetve csinálhatsz vállalkozást. Ott aztán tényleg te döntöd el, hogy napi 2 órát vagy 20-at akarsz dolgozni.

2023. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon röhögök :D :D :D
2023. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Jó, azt értjük mit nem szeretnél.

De mit szeretnél? Mi az amit szívesen csinálnál? Mert ha annyit akarsz, hogy kimész a természetbe, ezt pl megteheted, senki nem gátol meg benne, de gondolom ennél többet akarsz.


Szóval mit szeretnél csinálni? És ne azt mondd, hogy mit nem.

2023. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Költözz el. Tanulj nyelveket, sajnálom, de a tanulást nem úszod meg.
2023. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, remélem nem csak kiírtad a kérdést és magára hagytad, szóval remélem fogsz válaszolni a 7esben feltett kérdésemre és nem csak nyafogó troll vagy...
2023. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én.

Fizikai ertelemben nem haltam meg, működik a testem. De lelki értelemben megölt a 21. sz-i társadalom.

👏👏👏

2023. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!