Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Covid óta másnak is egy,...

A Covid óta másnak is egy, vagy több családtagja, ismerőse meghülyült, netán mentális beteg lett?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
24 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván ez így van, mivel vannak mentális betegségek, amelyek az idő előrehaladtával alakulnak ki, és ugyan egyes filozófiai nézetek tagadják, két időpont között az idő halad, hétköznapi szóval élve "eltelik".
2023. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ők már azelőtt is hlyék voltak! :D
2023. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%

Mármint arra gondolsz, hogy oltás után hasonlók lettek mint egy szekta kollektív öntudattal?

Mitha agymosást hajtottak volna végre?

2023. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Néhány családtagom már el is felejtette. Innen látszik hogy az emberekkel bármit meg lehet tenni.
2023. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

Mire vonatkozik a kérdés?

Megzakkanás magától a fertőzéstől, vagy szövődménytől, hosszú covidtól, oltastól, megszorítások alatt, elveszített állástól, állami "húzd meg - ereszd meg" taktikától, a pániktól?

2023. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%
Inkább azt mondanám, hogy akkor derült ki sokakról, hogy ha eléggé félelemben vannak tartva, akkor akármilyen propaganda hülyeséget elhisznek, még akkor is, ha két, egymásnak teljesen ellentmondó dologról van szó.
2023. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Igen + ekkor tudatosult bennem kőkeményen, hogy egy gettó kelet-európai országban élek fél-állatok között, nem pedig egy tiszta, racionális, normális, intelligens orszagban.

[link]


Újabb szégyenfolt a magyarság globális megítélésén - az egész világ összes országa közül pont nekünk kellett a vírust legrosszabbul kezelő (1 millió emberre eső legtöbb haláleset) 5 ország között lennünk. A cikk jóhiszeműen persze Orbánt hibaztatja, de itt szerintem mind tudjuk, hogy egy normális elnök alatt is pont ugyanolyan egybites barbár bunkó csőcselék lett volna a nép.

De lehet ezt egyáltalán csodálni..? Az oltást jóval nagyobb eséllyel veszik fel az egyetemet végzett, művelt emberek, de ilyenekből egyre kevesebb van itt (egyre kevesebb fiatal tanul tovább + akibe van annyi ész hogy elvégezzen egy egyetemet, abban ahhoz is van ész, hogy megszökjön ebből az országból) márpedig így csak a konteó hívő csőcselék marad itt, aki azt hiszi az oltással mikrochipet ültettek az emberekbe, vagy mittudomén :)


Najo. Száz szónak is egy a vége: igen...

2023. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Minden covid statisztika politikai zsonglőrködés a számokkal.
2023. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%

"Az oltást jóval nagyobb eséllyel veszik fel az egyetemet végzett, művelt emberek,"


Igen ezzel a propagandával ösztönözték az olyan buta, de magukat többnek képzelő embereket mint te.


Ellenben én nyugateurópában élek 15 éve, egyetemi végzettséggel, 2 idegennyavtudással, és hasonló kvalitású nyugateurópai emberekkel vagyok körülvéve. Ők pont olyan megosztottak voltak, mint a magyarok. Én nem oltatam be magam, mert sok volt a kétely bennem. De a hozzád hasonló egybitesek egyből megpecsételnek ilyenkor konteósnak, mert csak a két véglet létezik. Tudod mit, teszek rá, mit gondolsz, tudod, okos enged.


Tudod mi történt, amikor kicsit közelebb az 50-hez mint a 40-hez megkaptam a covidot életemben először? 2 Napig volt 39 fokos lázam, és ebből 1 napot fájt a fejem.

Az eredetileg magas vérnyomásom meg majdnem teljesen helyrejött, mert legalább egyszer volt az életben időm pihenni pár napot.


20 évvel fiatalabban egy sima influenza jobban ledöntött, több napra.

2023. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
4%
IQ haranggörbe két végén kevesebb az oltott.
2023. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!