Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki depresszios, az miért nem...

Aki depresszios, az miért nem tudja elviselni még a családtagjai közelségét se?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindig van így. En például vagynek ra, ha normális csaladtagjaim lennének. De egy nagyon súlyos depressziósnak mar nincs ereje a családjához sem
2021. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem sok család megértő ezzel a dologgal kapcsolatban,rossz a mentalitás sok helyen itthon. Sokak megértőek,de sokak nem.

Pl az én szüleim elmebeteg módjára kezelték ezt a dolgot,és abszolúte kiderült,hogy mennyire kompetensek érzelmi szinten utólag józan ésszel nézve. Gyakran nem,mert ők nem azok a személyek legtöbb esetben,akikre vágyik,akik tudnak neki segíteni,vagy akikről azt gondolja,hogy feldobná a kedvét,ha velük lenne.

2021. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha kell segítség,írj :)
2021. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szedsz Rivotrilt ? Az jó rá nekem használ az emberi kapcsolataimnál.
2021. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A rivotrilt ne szedd kérdező,különben kis időn belül nagyobb baj lesz,mint gondolnád. Ez egy függőséget okozó benzodiazepin típusú drog,amit "gyógyításra" használnak,de annyi a vége,hogy havonta dobálod ki a pénzt arra,hogy be tudj venni valamit,ami semmilyen gondot nem old meg,és max megnyugtat,de boldog sose leszel,és mentális zavarokat,egyéb mellékhatásokat okoz. Csak nézz utána,mielőtt halálra mérgezed magad.
2021. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5, csak sajnos van az a pont, amikor xanax, vagy rivo nélkül mar akkor sem tudnál elaludni, ha 12 órát dolgozol. Depressziosan meg mar eleve csak feküdni tudsz, mast nem
2021. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió lehet többféle, én bipoláris vagyok, és megszakítottam velük a kapcsolatot.igy jobb nekem és tudom nm bantom őt/szavakkal persze./anyámra értem, ő sose védett meg. Sok embert pont a családja betegitett le, ahogy engem is/bàtyjàim. És inkább leszek egyedül,mint olyanokkal akik bolondnak tartanak,közbe ők tették velem ezt/fizika,szellemi bántalmazás. Jobb egyedül,sokat javult az állapotom, boldog vagyok újra.
2021. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szedek gyogyszereket
2021. márc. 20. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:

6. Nem kötelező mérgekkel orvosolni azt,amit csak nélkülük lehet. Könnyebb bevenni egy nyugtatót,és a szőnyeg alá söpörni a dolgot,meg rászokni. Ez a gyengeség jele. Illetve igen,ez a tudatmódosító trutymó,ami majd 10 év múlva meghozza a hatását elég kifizetődő dolog.

Kidobsz havonta egy csomó pénz.

Májad tönkremegy,ki hogy bírja...

Az agyad kihagy,néha kétszer kell szólni

Ha nincs,akkor rosszul vagy. Ez természetes,hiszen az ember csak akkor működhet,és csak akkor normális,ha szed egy tablettát,ami nélkül remegne amúgy. Nem is értem hogy idáig az emberiség tabletta nélkül hogy jutott el.

Ha te úgy gondolod,hogy ez jó,akkor tényleg szükséged van rá...paradoxon. Na jó,mondom úgy,hogy ha úgy gondolod,hogy ez jó,akkor keress fel valaki olyan szakit,aki le tud róla szedni,és továbbítani tud egy olyan emberhez,aki a valódi gondot is tudja kezelni,azaz tud segíteni,hogy meg tudjad oldani. Mély jóindulatból mondom.

2021. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9, en sem azért szedem a xanaxot, mert az annyira jo. Tudom, hogy rossz. De nem aludni 3 napig, olyan dührohamot kapni, amibe beleorulsz, ordítani egyedül, csapkodni meg rosszabb. Egyelőre marad a xanax. Talán majd egyszer a pszichiátrián kezdenek velem valamit, jelenleg nem tudok befekudni. 4 mentális betegségem van, na azzal nincs mit tenni.
2021. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!