Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Barátok közt-ből Bartha...

A Barátok közt-ből Bartha Zsolt erősebb mint Berényi Miklós?

Figyelt kérdés

Ugye volt jónéhány alkalom amikor a két főgonosz összetűzésbe került egymással és alkalomadtán előfordult hogy neki mentek egymásnak.

Egyik legemlékezetesebb jelenet amikor Miklós felment Zsolt lakására bemosott neki egyet de Bartha nem hagyta magát egy ideig szórakozott vele és egy vázával fejbe verte.

Vagy amikor Miklós rövid ideig dolgozott Barthának és az addig szivatta míg Berényi behúzott egyet neki.

Ennek az ellenkezője csakugyan előfordult hogy Berényi szivatta Barthát és az előbb egy gyomrossal megkinálta és egy fagyasztóba bezárta.

Szerintem fizikálisan nem lehet őket összehasonlítani mert nekem kinézetre a Barthát alakító Rékasi Károly erősebb fizikúmunak néz ki mint a Berényit játszó Szőke Zoltán.

De ez csak az én meglátásom. Ami meg a sorozatban volt az nem mindig fedte a valóságot.


2023. jún. 27. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bartha az erősebb, mind fizikálisan, mind mentálisan. Ő egy vidékről jött kemény srác volt, aki sokat kényszerült tanulni az életből, amitől testileg és lelkileg egyaránt megedződött.


Miklós egy elpuhult, "úri" magaslatokig jutott "selyemfiú" volt, aki inkább csak tetszelgett a maffiaszerepben, mintsem hogy valóban az lett volna.


Zsoltnak plusz pont számomra hogy nagyon érzelmes, ő valahol csak játssza a gengszert, miközben egy józan értékrendű, tiszta szívű pasas, aki csak biztonságra vágyik ebben az "elb*szott" világban, míg Miklós a fordítottja: Ő meg pint hogy jónak, korrektnek, tisztességesnek igyekszik mutatni magát miközben romlott, és végtelenül önző.


Zsoltban több van annál, mint amit mutat, Miklóseg szeretfelvágni, és többet mutat annál, mint ami valójában van benne.

2023. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Persze hogy Zsolt.

De szerintetek közülük Kardos Eszter vagy Hoffer Barbara?

2023. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

2es vagyok.

Nem Kardos Eszter bocsi Illés Vanda vs Hoffer Barbi. :)

2023. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
#3: Nem Hoffer Eszter inkább? Aki Konta Barbara?
2023. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

4

De ő az xd

Köszi a pontosítást régen volt már hogy néztem...

2023. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

#5: Most adják újra ha gondolod :D

Én régen óriási rajongó voltam :D

2023. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

6

Én csak a lányok miatt néztem xd

2023. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt...🤣
2023. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Zsolt hiába erősebb, Miklós ravaszabb.

Amúgy meg Géza erősebb a Bartha gyereknél.

Csurgó Pisti is adott nem egyszer zsoltikának.

2023. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Én annak idején szerelmes voltam belé. <3 (Mármint Bartha Zsoltba)
2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!