Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 30 éves korodra választhats...

Ha 30 éves korodra választhatsz valamit az alábbiak közül, melyiket kérnéd? (Kortól függetlenül jöhet szavazat! Aki most 20-as, az a jövőjére szavaz, aki 30, 40, 50, az meg a múltját változtatná meg.)

Figyelt kérdés

Nyilván azért ez egy nagyon elméleti, fiktív dolgot latolgató kérdés, de mégis képzeljük el, hogy lehetséges lenne valamiféle csoda, varázslat által...


1.) Én utánozhatatlan, ragyogó SZÉPSÉGet kérnék 30 éves koromra. Ez azt jelenti, hogy az ellenkező nem majdnem minden képviselője megfordul utánam; bárhová megyek, előnyösen megkülönböztetett bánásmódban részesülök a külsőm miatt; enyhe túlzással de nagyjából igaz, hogy azzal fekszem le, azzal jövök össze, és azzal házasodok, akivel csak akarok.


2.) Én tökéletes EGÉSZSÉGet kérnék 30 éves koromra. Ezt nem annyira kell kifejteni, de nyilván nincs semmilyen betegségem, látásom is éles. Depi, szorongás elkerül. Egyszerűen csak kicsattanó, makk egészségnek örvendek szellemileg, testileg, lelkileg, és ez meg is marad még évtizedekig, remélem!


3.) Én inkább a piszkos ANYAGIAKra szavazok, és én azt kívánom 30 éves koromra, hogy üssem meg az Euro Jackpot főnyereményét, egyedüli nyertesként! Hogy ez mennyi pénz, az hetente változik, a kérdés kiírásakor épp 16 millió euró.


2023. jún. 28. 17:32
A kérdező szavazást indított:
1. Szépség
2. Egészség
3. Pénz
30 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kiegészítem még annyival hogy ezt a szépséget olyan szinten értetettem, hogy még Hollywoodi hírességek, vagy sportoló hírességek közül is tényleg kb. bárkit megszerezhetsz. :D

De amúgy én se azt választanám, hanem vagy az egészséget, vagy a pénzt.

2023. jún. 28. 17:46
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az egészség azt jelentené, hogy az az orvosi félrekezelések minden következménye is semmissé válna, amik miatt egy rakás pénzt elköltöttem már ezek helyrehozatalára? Mert akkor az egészséget választanám.
2023. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ha ez 30 után volt, akkor igen, azt jelentené, mert egészséges voltál, nem mentél félrekezelésre sem. :)
2023. jún. 28. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

20 éves vagyok, a 2est választanám…


nagyon remelem hogy 30 éves koromra már lesz férjem, nem aggódom ilyesmik miatt, és nem hinnem hogy rászorulnék ilyen kívánságra…


A pénzt pedig meg lehet teremteni, ha pedig úgy nézem hogy pénz-> egészséget nem tudok venni, de ha egészség akkor -> egészségesen lehet pénzt keresni

2023. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura ez, mert mindegyiknek lenne előnye.


Szépség: Sajnos nem vagyok egy vonzó férfi, ez nyilván rányomja a bélyegét az életemre. Amikor ott van az ember, hogy 30+ éves és csak néha volt mellette valaki, az nem jó. Ha vonzó külsőm lenne akkor sokkal nagyobb eséllyel találtam volna párt. Párral együtt meg két fizetés, babaváró, gyerek, el lehet indítani az életet. Az egyedülállókat meg alapvetően szopatja a kormány.


Egészség: Ez egyik oldalról jó lenne. De sajnos nagyon változó dolog is, sok dolog rá tudja nyomni a bélyegét, anyagi helyzet, családi állapot, munkahelyi gondok. Viszont ha tudnám, hogy mondjuk nem vagyok rákra, infarktusra, cukorbetegségre hajlamos, akkor már biztonságosabb lenne az élet.


Pénz: Igazából ez lenne számomra a fő dolog. Vennék egy házat, autót, indítanék egy kis vállalkozást, aztán ennyi, élném vidáman az életem. Plusz befektetnék, ingatlanok, stb.

2023. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Egeszsege egy atlagos 30 evesnek van. Mondjuk jo 70-80%nak.


Nagyon nagyon jokepu mondjuk a top 5%.


16 millio EURja kevesebb mint egy tized szazaleknak van. Ergo ez aranyaiban a legritkabb. Talan ha 1 millio eur-irtal volna kevesbe lenne egyertelmu a kerdes.


Ezen felul az egeszseget kb az valasztja akinek nincs meg, mert kozeptavon ez a legfontosabb.

2023. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pénzt. Vannak hosszútávú céljaim, amiket könnyebb lenne elérnem, ha nem lenne gond a pénz.

A szépség annyira nem érdekel, nem akarok bárkit megkapni. Persze, úgy is lehetne pénzem, hogy szép vagyok, és fogok magamnak egy gazdag komát, de na. Nem lenne gusztusom a látszat kapcsolathoz, amikor egy rendesre sincs igényem.

Egészség meg... Jelenleg nem látható, hogy olyan gondom lenne, amin csak ez a kívánság segíthet. Innen meg, ha van pénzem, az csomó lehetőséget ad az egészség megőrzésére. Ételek, több sportolási lehetőség, telik pszichológusra, nem kell kizsigerelő, mentálisan megbetegítő munkát végezni.

2023. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gyerekkoromban volt, hogy félrekezeltek orvosok, emiatt szívok, nem én éltem egészségtelen életet, ha ezt nem tenné semmissé a 2-es lehetőség, akkor a pénz, legalább nem lenne gond fizetni az egyre drágább ellátást.
2023. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok.


Átlagos kinézetű nő, inkább sportos stílussal. A testtartásom nem jó, de azon rajta vagyok, más tekintetben elvagyok magammal. A kor, na az látszik. De kifejezett szépséget nem akarok, annak vannak hátrányai.


Egészségem az nincs, de elvagyok a betegségeimmel, gyógyszereimmel, diétáimmal.

(Egyébként hol lenne egészséges 30-as? Eleve az IR, reflux, pm alulműködés, allergia lefedi a döntő többségünket és akkor még a többiről nem is beszéltünk, a gluténról, laktózról sem.)


Szoftverfejlesztő vagyok, nemrég szereztem meg szakmai munka mellett a felsőfokú szakirányú papírt is. Külföldre is tervezek menni dolgozni. Így a pénz nem minden extrára elegendő, de nem is kevés!



Inkább egy hozzám illő (és fordítva is), normális férfi kellene. Autista vagyok, így ehhez is passzoljon/-junk.

Az a baj, hogy lett volna, sőt, 3-ból 2 esetben én rontottam el, mondtam nemet.



Ha mindenképp a háromból kell, akkor az egészség. Kipróbálnám, milyen élesen látni, milyen elviselni a 30 fokot, 1 órát végigállni rosszullét nélkül, nem fulladni a párában vagy egy szellőzetlen teremben, milyen, ha nincs fülzúgás, milyen érzés nem zihálni 2 emelet megmászása után.

2023. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, akkor ha az egészséged választanád, az autizmusod is eltűnne, és alighanem emiatt a hozzád illő pár megtalálása is könnyebbé válna.
2023. jún. 29. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!