Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 30 éves korodra választhats...

Ha 30 éves korodra választhatsz valamit az alábbiak közül, melyiket kérnéd? (Kortól függetlenül jöhet szavazat! Aki most 20-as, az a jövőjére szavaz, aki 30, 40, 50, az meg a múltját változtatná meg.)

Figyelt kérdés

Nyilván azért ez egy nagyon elméleti, fiktív dolgot latolgató kérdés, de mégis képzeljük el, hogy lehetséges lenne valamiféle csoda, varázslat által...


1.) Én utánozhatatlan, ragyogó SZÉPSÉGet kérnék 30 éves koromra. Ez azt jelenti, hogy az ellenkező nem majdnem minden képviselője megfordul utánam; bárhová megyek, előnyösen megkülönböztetett bánásmódban részesülök a külsőm miatt; enyhe túlzással de nagyjából igaz, hogy azzal fekszem le, azzal jövök össze, és azzal házasodok, akivel csak akarok.


2.) Én tökéletes EGÉSZSÉGet kérnék 30 éves koromra. Ezt nem annyira kell kifejteni, de nyilván nincs semmilyen betegségem, látásom is éles. Depi, szorongás elkerül. Egyszerűen csak kicsattanó, makk egészségnek örvendek szellemileg, testileg, lelkileg, és ez meg is marad még évtizedekig, remélem!


3.) Én inkább a piszkos ANYAGIAKra szavazok, és én azt kívánom 30 éves koromra, hogy üssem meg az Euro Jackpot főnyereményét, egyedüli nyertesként! Hogy ez mennyi pénz, az hetente változik, a kérdés kiírásakor épp 16 millió euró.


2023. jún. 28. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10


Nem akarom, hogy eltűnjön az autizmusom...


Megsúgom, azzal is lehet normális párkapcsolatban élni.

2023. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!