Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha büszke vagy arra, hogy...

Ha büszke vagy arra, hogy magyar vagy és Magyarország az otthonod, miért vagy rá büszke? Ha nem vagy büszke rá, miért nem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 21:41
1 2
 1/20 hosszúhajú ***** válasza:
21%
bizonyos szempontból büszke. mert egy 1000 éves ország vagyunk, akit a legkülönbözőbb elnyomások ért, hol innen hol onnan, de állandóan talpra álltunk és kivívtuk magunknak a szabadságot. és büszke, mert egy rohadt nehéz nyelvet beszélek. ha nem vagyok büszke akkor az csak sok magyarnak a viselkedése amiket ismerősöktől hallok, nem épp egy pozitív életszemléletű kulturált, normatudó, illedelmes nép vagyunk.
2023. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok büszke rá, mert nem volt benne választásom. Ha választhatnék, milyen állanpolgár legyek, akkor olyat választanék, amire büszke lehetnék.


Mintha a hajszínemre lennék büszke.

2023. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
dehogy vagyok büszke, utálok itt élni és a nyelvet is utálom
2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kitana. ***** válasza:
50%
Nekem semleges. Büszke nem vagyok rá, mert ez csak egy véletlen helyzet, de nem is szégyellem, igazából se a pozitívumokhoz, se a negatívumokhoz nincs semmi közöm. Úgy általában nem foglalkoztat ez a nemzeti öntudat téma.
2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 hosszúhajú ***** válasza:
12%
kérdező! a 2-es és 3-as - erre értetem a nem vagyok büszke...
2023. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok rá büszke. Mire legyek az?..


Magyarország az egész történelem során a fasznak a rossz végére került.. jelenleg is ott van. Nem tudom átérezni azt a hazafias szellemet sem..

2023. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Közömbös. Nem nagyon hangoztatnám a származásom külföldön. Van ettől putribb ország is, de Európában vagyunk így a többi EU-s országhoz kell magunkat viszonyítani és a számegyenesen egy nagy 0 vagyunk. Balkán seggluka.
2023. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok rá büszke, de még itt is jobb, mint észak koreában vagy valami afrikai nyomortelepen 20. gyerekként születni.
2023. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Alapvetően szép ez az ország és talán idegen tollakkal ékeskedésként hangzik, de kifejezetten büszke vagyok arra, ahogyan mi, magyarok gondolkodunk. Tény, hogy pihent agyúak vagyunk, de kevés olyan nemzet van amelynek szülöttei alapból olyan komplexen próbálnak meg átlátni egy problémamegoldást, mint mi. Ez persze átok is egyben, mert "ha valami túl egyszerű, bízd csak a magyarra", - de ezzel együtt én inkább pozitív erénynek vélem ezt. A kifejezetten kellemetlen oldala ennek a szemléletnek viszont az, hogy azt képzeljük, mások is alapvetően ugyanazon gondolatmenet mentén gondolkodnak mint mi, - csalódottak vagyunk, ha kiderül másokról, hogy nem képesek kitalálni, "mire gondolt a költő"!

-Ez egy népbetegség!

Az átlagosan honfitárs-honfitárs viszonylatban fennálló ellenséges, okoskodó, szándékosan gáncsoskodó mentalitásra viszont nem vagyok büszke!

Sokat elárul rólunk, magyarokról, hogy általános visszajelzések alapján bárhol is dolgoznak a magyarok, általában elégedett mindenki az általunk elvégzett munkával - szinte bárhol a világban, - de a szülőföldjükön egy közösséget alkotó magyarok meg egy kanálnál kevesebb mennyiségű folyékony anyagba is képesek beleölni egymást. :(

2023. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok büszke.

Mégpedig azért,mert ebből az erős népből hamar puhatestű b*zit lehetett csinálni.

Eddig agyoncsaptunk mindenkit,most meg miniszoknyában táncolnak örömükbe az emberek mint a majmok.

Van értelme?

Vannak országok,ahol még nem bukott a társadalom.

Ha oda születtem volna valamelyikbe,az lennék.

2023. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!