Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová lenne érdemes költöznöm...

Hová lenne érdemes költöznöm a lenti szempontonk alapján? /Magyarország/

Figyelt kérdés
Mindenképp egy kisvárosban szeretnék élni, ami otthonos, van általálos-és középiskola, óvoda. Nem szükséges egy nagyobb pláza, inkább egy kisbolt, kávézó és kórház, de azért nem baj, ha van kisebb ruhabolt. És kedves, barátságos közösség.:)

2017. febr. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ellentmondásos dolgokat írsz...
2017. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Mór, Aba, Bodajk

Én ezeket tudom.

2017. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm!:) #1 miért ellentmondásos? kórhã legxen, ha másnem a közelben, ami szerintem fontos. egx kisbolt és egy kávézó hogy ki is lehessen kapcsolódni, bolt pedig hogx a mindennapokhoz szükséges dolgokat lehessen venni. nem fontos, hogy legyen ruhabolt, de a közeli városokban nem árt, ha van. mi ebben az ellentmondásos?
2017. febr. 5. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Bodajk nem kisváros, és kórháza sincs. Móron van kórház.
2017. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De igen, Bodajk város... és Mór mellett van, amiben van kórház...
2017. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem Mór nagyon tetszett, viszont a párom nem szeretne olyan messzire elmenni. (Kelet-Magyarországon lakunk jelenleg)
2017. febr. 6. 02:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok. Tudom messze van de itt szemlátomást elég magas az életminőség. Az emberek is normálisak, szabályosan rossz érzés Pestre menni.:D


Sopron mindenképp. Győr és környéke, Kapuvár esetleg. Ha esetleg beszéltek németül, Hegyeshalomtól Bécs 40 perc. Errefelé a fel megye kijár dolgozni.:) Viszont Győrben es Sopronban nagyon elszálltak az ingatlanárak. Keletről meg semmi jót nem hallottam, szerintem az autópályák világában amikor 4 óra alatt at lehet szólni az országot, nem érdemes lokálisan gondolkozni. [kivéve beteg rokon, gondozásra szoruló családtag, évben az esetben nem szóltam semmit]

2017. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én keleten lakok, és szeretek, csak vágyom valami újra. Barátságos helyen élünk kisvárosban, anyukám beteg, rá kell nézni néha-néha, a testvérem sajnos nem segít semmit. Ezért nem mennénk olyan messzire.
2017. febr. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!