Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Hová lenne érdemes költöznöm a lenti szempontonk alapján? /Magyarország/

Mindenképp egy kisvárosban szeretnék élni, ami otthonos, van általálos-és középiskola, óvoda. Nem szükséges egy nagyobb pláza, inkább egy kisbolt, kávézó és kórház, de azért nem baj, ha van kisebb ruhabolt. És kedves, barátságos közösség.:)

2017. febr. 5. 14:49  Privát üzenet  

A válaszok
Ellentmondásos dolgokat írsz...

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2017. febr. 5. 15:44 Privát üzenet

Esetleg Mór, Aba, Bodajk

Én ezeket tudom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2017. febr. 5. 15:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 köszönöm!:) #1 miért ellentmondásos? kórhã legxen, ha másnem a közelben, ami szerintem fontos. egx kisbolt és egy kávézó hogy ki is lehessen kapcsolódni, bolt pedig hogx a mindennapokhoz szükséges dolgokat lehessen venni. nem fontos, hogy legyen ruhabolt, de a közeli városokban nem árt, ha van. mi ebben az ellentmondásos?

# 3/8Időpont 2017. febr. 5. 17:44 Privát üzenet
Bodajk nem kisváros, és kórháza sincs. Móron van kórház.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. febr. 5. 19:50 Privát üzenet
De igen, Bodajk város... és Mór mellett van, amiben van kórház...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2017. febr. 5. 21:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem Mór nagyon tetszett, viszont a párom nem szeretne olyan messzire elmenni. (Kelet-Magyarországon lakunk jelenleg)

# 6/8Időpont 2017. febr. 6. 02:40 Privát üzenet

Én győri vagyok. Tudom messze van de itt szemlátomást elég magas az életminőség. Az emberek is normálisak, szabályosan rossz érzés Pestre menni.:D

Sopron mindenképp. Győr és környéke, Kapuvár esetleg. Ha esetleg beszéltek németül, Hegyeshalomtól Bécs 40 perc. Errefelé a fel megye kijár dolgozni.:) Viszont Győrben es Sopronban nagyon elszálltak az ingatlanárak. Keletről meg semmi jót nem hallottam, szerintem az autópályák világában amikor 4 óra alatt at lehet szólni az országot, nem érdemes lokálisan gondolkozni. [kivéve beteg rokon, gondozásra szoruló családtag, évben az esetben nem szóltam semmit]

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2017. febr. 6. 23:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én keleten lakok, és szeretek, csak vágyom valami újra. Barátságos helyen élünk kisvárosban, anyukám beteg, rá kell nézni néha-néha, a testvérem sajnos nem segít semmit. Ezért nem mennénk olyan messzire.

# 8/8Időpont 2017. febr. 8. 22:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon belül hova érdemes költözni, ahol viszonylag olcsók a lakások és eltudnék helyezkedni tolmácsként?
Budapest melyik legjobb kerülete? Hol érdemes lakást vagy házat nézni?
Magyarországon hol érdemes lakást illetve családi házat vásárolni?
Magyarország melyik részén érdemes házat venni?
Nyugat Magyarországon melyik kisvárosban érdemes házat venni? Velencei-tó környékén esetleg?
Koltozni szeretnek, az lenne a kerdesem szerintetek Magyarorszag melyik reszen "jobb" az elet. Vagyis hova erdemes koltozni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!