Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megesett, hogy utcán beléd...

Megesett, hogy utcán beléd kötöttek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan tudtad hárítani?
2023. jún. 29. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Régebben igen, volt amikor beleálltam a konfliktusba, de felesleges az ilyen.
2023. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Alacsony nő vagyok,semmit nem tettem.

2023. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
A régi lakhelyem környékén sok volt a cigány. Igyekeztem kerülni őket és nem mászkálni késő este de így is volt több alkalom, amikor csak a szerencsén múlt, hogy nem lett baj.
2023. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, egyszer majdnem agyon is vertek egy léccel mert a kedves úriember állítása szerint ránéztem mikor elsétáltam mellette.
2023. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyre sűrűbb az ilyen, de szerencsére eddig meredek dolog nem lett a végén. 1* véletlenül nekimentem, bocsit kértem, lepacsiztuk, mentünk tovább. Máskor azt hitte az egyén, hogy követem. Rákérdezett erre, határozottan mondam, hogy nem, aztán mentünk tovább.

Sokan beszívva mennek az utcán, valammi totál más világban révülnek, így ezek a veszélyesek...

2023. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciganyok odakiabaltak, mi van, nem tetszem, mert bar hangoskodtak, rajuk se neztem. Nem voltam rasszista, de mindig ok, mindig ugyanilyen sztorik.
2023. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt meg, szerencsere.

Bar engem nem olyan konnyu, mivel eleg nagy darab vagyok es izmos :D

2023. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Többször is.

Ignoráltam őket. Ha beléjük kötsz, akkor csak rosszabb lesz a helyzet. Okos enged, ugyebár.

2023. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem a leggazabb rosszarcu emberek szoktak megdicserni . 😂

Gyenge alacsony no vagyok.



En a beszolast nem belekotesnek veszem,hanem feldobott labdanak ,amire mondok vmi poent. 😂


Lelki terrorban es kotekedesben nottem fel. Nem tudnak megijeszteni.

2023. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akadt rá példa, sajnos nem is egyszer.

A legfrissebb pár hetes; végre valami kiemelkedően jó dolog történt velem, ami meg is látszott rajtam, mire egy vénasszony az üres utcán odarikkantotta: "mi a francot mosolyogsz, te szerencsétlen?". Rá sem nézve mentem tovább, és még csak a kedvem sem szegte ez.

2023. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!