Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorú vagy amiatt, ha nem...

Szomorú vagy amiatt, ha nem mész nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok év után most megyek először. Nagyon fájt mikor nem mehettem, de próbáltam logikusan nézni. Nem volt rá se pénz, se lehetőség. Cserébe most van egy kész házam.
2023. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, több esetben csak problémas káoszos lett a nyaralás , emiatt nem tervezek nyaralni sehol. Nekem ez tökéletes . Azt nem tehetem most hogy hűs helyre utazzak sem azt hogy télen kellemesebb országokba . Mondjuk a tél egy évtized óta nem létezik nàlunk.
2023. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én sem fogok tudni menni. Nem is volt lefoglalva előre semmi, de pár napra el akartunk menni valamerre. A párom viszont a héten kezdett egy új munkahelyen, nem tudom hogy engednék el egyből szabira.

Tudom nem a világvége, csak itt a munkahelyen napok óta az a téma, ki hova megy és elszomorodtam.

2023. jún. 30. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Délutánonként és hétvégén is lehet programokat csinálni.

Mi építőtáborozunk (lakásfelújítás), remélem aug. végére elkészülünk vele.

2023. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok menni most nyáron, nagyon kevesen vagyunk, nem mehetek, nem fér bele. Inkább a családos kollégákat hagyom menni, a gyerekeknek most van szünet, hagy éljenek. Én meg most nyáron viszem a házat, aztán majd megyek szabira ősszel, addig pedig tervezgetek. Próbálom a jó oldalát nézni, mondjuk szeptember elején is ugyanolyan jó idő van még, illetve nekem még jó is ha szép az idő de nincs az a banánérlelő hőség, és ha elindult az iskola, a tömeg szintén jóval kisebb mindenhol, ami nekem megint nem hátrány. Emellett az utószezoni árak is kedvezőbbek. Szóval minden rosszban van valami jó is.
2023. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok hétvégi programot, keressetek egy napos buszos csoportos utat. Amikor nekem nem telt a keretből több napra, ilyenekre mentem, ez is jó élmény, és könnyen eljuthattok így olyan helyre, ahova saját szervezésben jóval macerásabb akár.
2023. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hagyományos értelemben véve legutoljára kb. 16 évesen voltam nyaralni. Most már túl vagyok a 30-on. De nekem egyszerűen nem hiányzik. A szabadságom nagy részét is inkább karácsony környékére tartalékoltam. Barátnőm is dolgozik a nyáron, és egyébként ő sem híve az ilyen nagyobb szabású nyaralásoknak. Inkább csak érezzük jól magunkat együtt. Van, hogy el szoktunk menni kirándulni, túrázni, vagy egyszerűen csak egyet utazni valahová országon belül, de ez évszaktól független.
2023. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves válaszok jöttek! Köszönöm,mindenkinek ment a zöld!

Mi is voltunk kirándulni két hete hétvégén, meg szalonnasütés, grillezés, bicajozás van többször. Úgyhogy nincs unatkozás. :)

Csak körülöttem mindenki a nagy szabású külföldi nyaralásokat tervezgeti. Mondjuk arra nekünk pénzünk jelenleg nincs is.


Aki írta, hogy lakásfelújtásban van, azoknak kitartást! Meglesz az eredménye! :)

2023. jún. 30. 12:43
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, életem nagyobb részében nem voltam nyaralni, így nekem ez nem alapvető dolog. Idén mi sem megyünk, mert másra kell a pénz, tavaly meg 2x is voltunk. Mikor hogy sikerül.
2023. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem okoskodni akarok, nehogy rossz néven vedd! De ez tipikusan a "kirakat-effektus". Mindenki előadja, hogy neki mennyire hű, de jó lesz, sőt, teleszórja a Fb-t meg Instát a képeikkel, aztán lehet, hogy én barátnőmmel egy sima szombat délután, otthon jobban érezzük magunkat. :D Ez tipikusan az az egymást túllicitáló, nagyzoló mentalitás. Mármint a másikak részéről. Igen, ennek egyik nyílt vagy burkolt célja az, hogy a másik irigy legyen. Nem biztos, de sokszor ez is benne van. Aztán meg lehet, hogy nem is élvezik. Tudok ilyenre példát. Azt kommunikálták le mindenkinek, hogy mennyire hű, de szuper volt, aztán közben meg várták már, hogy mikor lesz vége. :D

Meg tényleg nagy igazság, hogy egy szabadidős program értéke nem a távolsággal lesz arányos. Nekem is van olyan ismerősöm, aki már a fél világot bejárta az éppen aktuális pasijával, voltak idén Spanyolországban, Berlinben, Törökországban, franc tudja, még hol, persze mindenhonnan posztolva voltak a már szinte műtermien tökéletesnek beállított képek. De van egy olyan nagyon sanda gyanúm, hogy korántsem olyan önfeledtek és boldogok, mint amilyennek mutatják magukat.

Ha pedig azt elmondom, hogy nekünk barátnőmmel a legemlékezetesebb élményünk a lakóhelyétől 20 percnyire volt.. és azóta is emlegetjük, hogy mennyire fantasztikusan éreztük magunkat. Pedig semmi külföld, semmi pompa, sőt, mindketten le voltunk épp égve anyagilag, szóval még kaja is csak Pennys instant cucc volt. :D

2023. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!