Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mész valahova idén nyaralni?...

Mész valahova idén nyaralni? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés

Nekem is van néhány tapasztalatom:

-A Balaton nagyon drága, ha egy átlagos fogyasztással, nem is nagy létszámú családdal számolok akkor is.

-Két év bezártság után rengetegen meg vannak bolondulva, és rohannak a tengerre. Az imént egy népszerű utazási iroda honlapján láttuk, hogy egy szállodában egyik pillanatban még három szabad szoba volt, egyet frissítettünk, és már csak egy volt.

-Nagyon "kétpólusúvá", mondhatni "dualistává" vállt a társadalom, ugyanis a Balaton is egyre drágább, valamint a tenger sem olcsó. Mostanság már nem igazán vannak "szintek" a nyaralások között, mert mindenhol viszonylag magas az ár, szóval igazából valaki vagy megy nyaralni, vagy pedig nem. Nincs igazán olyan, hogy valaki spórolna a nyaralással azzal, ha mondjuk belföldre megy, sőt még azzal sem, ha alacsonyabb csillagszámú szállodába megy, mivel vannak három csillagos szállodák is, amelyek 4, vagy akár 4+ csillagosnak felelnek meg árkategóriában.


Mentek valahova nyaralni? Ha igen, akkor hova?



2022. júl. 14. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Július utolsó hetében 2 legjobb barátommal megyünk wellnessezni, annyira várom már te jó ég. Kivesszük a legnagyobb lakosztályt, és egész héten döglünk, fürdünk, jókat eszünk, beszélgetünk.
2022. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1.

Hova mentek?

2022. júl. 14. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Egerszalók, Mesés Shiraz Hotel (évek óta odajárunk, sosem lesz unalmas)
2022. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Eddig egy hetet voltam Horvátországban, kettő hetet Olaszországban és egy hetet fogok még eltölteni Hollandiában augusztusban.
2022. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En a ket evben sem voltam bezarva, sot akkori utjaim voltak a legjobbak jartam Del Amerikaban es Afrikaban. Az iden mar voltam Kozep Amerikaban es meg van egy Eszak Afrikai utam.
2022. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Milyen két év bezártság? Az előző két nyáron 10 országban jártam összesen, és az idén is megyek, egyelőre tervezés alatt áll a projekt.
2022. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Covid-19? Vagy lehetett menni?
2022. júl. 15. 03:32
 8/12 anonim ***** válasza:
A covid hiszteria leginkabbbcsak europaban es foleg magyarorszagon volt, van es lessz.
2022. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te most csak nyafogsz mert savanyú a szőlő, vagy te is mész azért valahova??

Addig menjél amíg még ennyire olcsó...

...mert jövőre majd visszasírod ezeket az árakat amikor már 600 Ft lesz 1 Euro.

2022. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9.

Én is megyek, illetve már mentem is több helyre. Nem tudom, hogy honnan jött ez a "Savanyú a szőlő"... Felmérést végzek, hogy tényleg olyan sokan maradnak-e itthon, mint ahogy azt a média beállítja.

2022. júl. 15. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!