Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek ennyire népszerű...

Miért lehetek ennyire népszerűtlen?

Figyelt kérdés

Facebookra ma kitettem 2 órával ezelőtt egy új profilfotót. 2 óra alatt 8 like-ot kaptam 460 ismerősből. Miért lehet ez? Az ismerőseim like számát elnézve, borzalmas népszerűtlen és/vagy előnytelen külsejű lehetek, pedig pl. Facebook társkeresőn meglehetősen sikeres vagyok ugyanezzel a fotóval. Nem kérek olyan válaszokat hogy ez legyen életem legnagyobb gondja, meg ne a Fb likeokkal foglalkozzak. Nekem fontos. Pont.


27F


2023. júl. 1. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Lehet, hogy csávók néztek meg eddig, azokra meg már meg ne haragudj, ha nem lájkolnak.

Gondolom, a társkeresőn is csak a nők közt vagy népszerű.

2023. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csajoknak akarnék tetszeni, hetero vagyok 😀
2023. júl. 1. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
1-2 nap elteltével reálisabb képet kapsz a like-okról, nem mindenki látja pár órán belül.
2023. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtattam magam mindig, de amíg a relatíve népszerű ismerősöm 10 perc alatt kap 60 likeot férfiként, addig nekem ennyim soha nem volt
2023. júl. 1. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát pedig várhatóan sok ilyen kommentet fogsz kapni. Engem személy szerint eléggé érdekel, hogy miért fontosabb neked, hogy néhány felebarát beujjacskázza a profilképed, minthogy a legközelebbi barátaid, családtagjaid megdcsérjék és kész.

Nem 2013-at írunk, a Facebook már rég nem az a platform, ahol az emberek kúrólájkolgatják egymást (az értelmesek legalábbis), szóval nem hinném, hogy a kinézeted alapján nem likeolják sokan, inkább azért, mert nyár közepe van, ráadásul szombat este. Erősen kétlem, hogy a 460 ismerősöd (amiből merem feltételezni, hogy nagy részével nem vagy rendszeres beszélő viszonyban) éppen azzal van elfoglalva, hogy a Facebook feedjét pörgeti.

Ha ez neked annyira fontos, akkor olyan időben tedd ki, amikor sanszos, hogy sokan éppen unatkoznak!

Amúgy tényleg érdekel, szóval rákérdezek. Ez sokaknak miért olyan fontos? Mit ad hozzá az életedhez, hogy sok likeot, követőt szerzel? Tényleg kváncsi vagyok.. (20/F)

2023. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid közül melyikkel beszéltél az elmúlt 2 hónapban? Na kb annyi lesz a likejaid száma.


Plusz lehetnek olyan ismerőseid akik pont leszarják ki milyen képet tesz fel, én csak a messengert nyitom meg, facebookra fel se mentem már vagy egy éve. Nameg ma már nem is fivat a face, inkabb instára vagy snapchatre menj ha likeokat akarsz vadászni.

2023. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Durva.

mit ad nektek, ez a like vagy mi?

valami verseny?

csupán sose értettem.

2023. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!