Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen alvási szokásaitok vannak?

Milyen alvási szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Mikor keltek fel reggelente, és hány óra fele szoktatok aludni este?

akik napközben is pihennek kb hány óra hosszát?

hétvégén is ugyanaz a megszokott rendje nálatok, mint hétköznap?



#Alvási,szokások
2023. júl. 2. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Két részletben alszom, az egyiket hajnal 3 és reggel 9 között, a másikat késő délután (4 és 6 között).
2023. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

22.30-6.30 (kb)

nap közben nem alszom

hétvégén is ugyanez

2023. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nap 7 körül kelek magamtól. Hétvégén is. Este 10-11 körül fekszem.
2023. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos magamtól nem tudok felkelni, szóval simán aludnék délig. :D este 22-23 között szoktam lefeküdni általában 7kor már fel kell kelnem. Napközben nem jellemző az alvás. Ha bánt valami vagy foglalkoztat valami nem tudok aludni. Sajnos stresszelős vagyok.
2023. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 körül szoktam elaludni és 7-8 körül kelek. Napközben nagyon ritkán alszok, inkább csak ha előtte éjjel bulizni voltam vagy ilyesmi.
2023. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a Nappal szoktam ébredni, csak az a kérdés minek. Se terményes, zöldségeskert, se malacok, se baromfik, semmi. Ilyenkor a nyári időszakban felébredek szorongani, kivéve mikor nappalos héten be kell mennem szemetet gyártani az úgynevezett munkahelyre. Nyáron szintén a nappal alszom el. Télen problémás az ébrenlét a BL meccseken.
2023. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:

Hétköznap a munkaidő kezdete előtt kelek 2-2,5 órával, közel dolgozom, de szeretek időt hagyni a kávézásra, nyugodtan készülődni. Az elalvásban meg a hétvégi kelésben nincs nagyon rendszer, amilyen kedvem van.

Napközben nem szoktam aludni, vagy nagyon ritkán.

2023. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél 11-től 6-ig alszom hétköznap, de magamtól nem bírnék korán kelni, így általában nagyony szenvedek tőle, viszont egy óra az út a munkába. Hétvégén fél 8-8 között ébredek, kivételes esetben alszom akár fél 9-ig is. 28/n
2023. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szorgalmi időszakban, vagy ha munka, magán óra van, 5:20-kor, vagy 7:10-kor kelek. Az előbbit akkor, ha 8-ra, az utóbbit, ha 10-re kell ott lennem a megyeszékhelyen. Általában 11 körül fekszem le, de nagyon változó, mikor alszom el; ha szerencsém van, még éjfél előtt, ha nem, akár 2-ig is fent vagyok. (nehezen alszom el, és könnyen megébredek éjjel)


Ritkán fordul elő, hogy napközben is aludnom kell, ha mégis, olyankor mindig figyelek arra, hogy 1 óránál sose legyen több. Általában félóra a cél. Illetve, ezek akkor történnek, amikor vagy nagyon keveset aludtam éjjel (max. 3 órát), vagy úgy lefáradtam a nap folyamán, és a következőre még jócskán kell készülni, hogy muszáj ledőlnöm egy kicsit.


Hétvégén igyekszem legkésőbb hajnali fél 2-ig elaludni, bár mostanában hajlamos vagyok úgy belefeledkezni az olvasásba, hogy mire felnézek, már javában 2 múlt. Magamtól kelek, általában 10 körül.

2023. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!