Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen furcsa szokásaitok...

Milyen furcsa szokásaitok vannak? 🤨

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször ellenőrzöm a bejárati ajtót, hogy be van zárva. Szoktam felülni BKV-járatra csak úgy, kiszellőztetni a fejemet, vagy épp gondolkodni dolgokon.
2022. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Képtelen vagyok rendesen ülni, kajálás közben is meg suliban is mindig azon kapom magam, hogy minimum az egyik lábamat felhúzom. Fogalmam sincs miért.
2022. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szétszedek minden darabokra, aztán lusta vagyok összerakni. :D
2022. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lezárom a kocsit, kényszeresen megnézem az összes ajtót + csomagtartót, hogy tényleg lezártam őket
2022. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

-Állva jobban szeretek enni, még levest is. Sokkal kényelmesebbnek találom, pedig nincs nagy hasam.

-Csendben egyáltalán nem tudok aludni, de bármilyen zajban igen.

-A filmeket 1.25-ös, vagy 1.5-ös sebességen nézem, normálban unalmasnak és lassúnak találom.

2022. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rágcsálom a pulcsim cipzárját, jobbanmondva "szopogatom", de ez hülyénhangzik szóval inkább maradjunk annyiban hogy rágcsálom😅

Nem tudom miért, kiskorom óta és nem tagadom, némelyik cipzárnak finom fémes íze van.🤷‍♂️

2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha unatkozok akkor mindig huzzogatom a bajszomat
2022. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felizgat ez meg az, ami másoknak rendkívüli, ilyenekre gondolok!
febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!