Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyári vagy a téli időszakot...

A nyári vagy a téli időszakot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Nyári
Téli
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Eredetileg a negy evszakot szeretnem, otven vagyok, ugyhogy egy darabig eltem benne.
2023. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Potyondi Gergely ***** válasza:
49%
Télit, mert akkor van Karácsony, Mikulás, hó(bár mostanában nem túl sok), Szilveszter, téli szünet, (akinek télen van szülinapja, annak szülinap)
2023. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se.. de ha csak a kettő közül kell választani akkor a téli. (Nincsen annyi rovar és társai télen ami számomra hatalmas pozitívum.)
2023. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A télit, mert olyankor csend van, nyugalom, és sokkal jobb a kedvem.
2023. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nyarat szeretem inkább, ezzel a maximum 30-32 fokkal, ami mostanában van. Lehet strandolni, medencézni, kirándulni, kint sütögetni, már önmagában a sok napsütéstől jobb kedvem van, lenge ruhákban lehet járni, sokáig világos van stb.


A telet csak akkor szeretem, mikor nagy hó van, meg mikor snowboardozni megyek, de azonkívül utálom, hideg van, sötét, borongós csapadékos idő, nem lehet kint semmi értelmeset csinálni, kutyatartóként különösen szívás…

2023. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Télit, akkor csend, nyugalom és béke van.

Egy olyan lakóövezetben élünk, aminek a középpontjában egy játszótér van, és az ott kiabáló gyerekek és szüleik hangját elég szépen visszaverik a házak. Éjjel/hajnalban is gyakran kiülnek az ablakok alatti padokra mindenféle korosztályból emberek (nemcsak itt lakók), majd órákig ott kiabálnak. Szerencsére télen nincs ilyen.

2023. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszit és a tavaszit.
2023. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen a nyárit. Nem vagyok különösebben érzékeny a melegre, imádom a kánikulát. 35-40 fok nem ellenfél.

Ma is egész nap a tűző napon dolgoztam (betonozás). Ittam sokat, 1 liter sör, 1,5 liter tea, fél liter leves, fél liter tej. 3 dl bor, 8 dl víz. A sok folyadék a lényeg.

2023. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!