Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a legrosszabb embertípu...

Melyik a legrosszabb embertípus a szemedben?

Figyelt kérdés

Szubjektív kérdés.

Nálam az, aki családtag/közeli rokon. Segítünk nekik, hátbatámadnak, nem őszinték, nyomulnak. Míg a feleség családja megalázza őket és ezt rajtunk vezetik le. Mi pedig mentálisan kiokészülünk, mert nem játszanak tiszta lapokkal. Aztán, amikor nemet mondunk rájuk a végén, még ők vannak felháborodva. Passzív-agresszívak, de az brutálisan!

Olyan bosszút állhatnék rajtuk, hogy semmijük se maradna, se szabadságuk, se pénzük, se ismerőseik, akik ezek után szóba állnának velük.



2023. júl. 2. 13:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyes időszakokban ők a legjobb rokonok, együtt örülnek velünk, közben semmit sem segítenek, csak magukat fényezik, hogy ,,ezek a MI rokonaink".
2023. júl. 2. 13:21
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Van egy érzésem, hogy ez nem egy igazi kérdés, csak ezt ki akartad hányni magadból. Nem vagyok egy családcentrikus ember, és nem is vagyok oda a sajátomért, de messze nem olyan minden család, mint amilyennek Te leírod. Vagy akkor van olyan rokonod, aki úgy írna le téged, ahogyan Te is tetted?


Na, de hogy a kérdésre válaszoljak: én egyedül a rosszindulatú, másokat lenéző, meggondolatlanul általánosító embertípust nem szeretem.

2023. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Akkor nem szereted azokat, akik nem őszinték és hátbatámadnak. De mi köze ennek ahhoz, hogy rokon az illető? Nekem például egyik családtagom sem ilyen.


Amúgy szerintem a legrosszabb típus az, aki kegyetlen. Mert aki azért tesz rosszat, mert mondjuk pénzt akar, vagy mert felhúzták, stb, az valamilyen szinten érthető, és sok esetben le is rendezhető a szituáció. De aki kegyetlen, aki csak azért árt másoknak mert ezt élvezi, annak nincs helye a társadalomban.

2023. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Aki mindenkinek az oldalán áll; aki játssza a nagy szegényt, miközben ez inkább kapzsiságkét csapódik le nála.
2023. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező embertipusról kérdezett, és hozzá tette hogy neki a rokonai ilyenek amilyennek leírta. Ez oké. Nekem viszont, a hazug, tolvaj, pletykás - hozzá teszünk egy lapáttal, de közbe elveszünk belőle típusú emberek a halálom. De mennyi ilyen van sajnos.
2023. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki a szemembe nyalizik, a hátam mögött ugat.
2023. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Azokat az embereket gyűlölöm, akik bele akarnak pofázni az életembe.
2023. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
A sz@rkavarókat, de azt nagyon.
2023. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első feleségem,elképesztő kétszinü egy nő! A szemembe vagy ha ott voltam akkor igy drágám úgy drágám! Hátam mögött elmondott mindennek én voltam a világ legrosszabb enbere! Undor fog el ahányszor csak meglátom! Elváltunk utána megismerkedtem mostani feleségemmel,őt többször megállitotta az utcán,neki is elmondott mindennek! A végén szóltunk neki,hogy fejezze be mert biróságra megyünk,beszéltünk is egy ügyvéddel, akkor éllitotta le magát! Elképesztő miket művel kiállhatatlan egy alak,mindenki utálja emiatt!
2023. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a hátbatámadókat illetve a köpönyegforgatókat nagyon utálom. Vegyünk egy sportpéldát. Amikor egyesben leverem mint vak a poharat, viszont csak 8-10. vagyok, akkor én vagyok a balf@sz, nem ő, aki csak 20., de amikor párosban lealázzuk a mezőnyt, akkor én vagyok a legjobb barátnője, meg de rendi vagyok, máskor meg kibeszél hogy fanatikus vagyok és munka -mármint tanulásmániás. Az igazság az, hogy nekem komoly céljaim vannak az életben, amikért teszek is, ő viszont azt sem tudja hogy miből akár érettségizni
2023. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!