Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiégtem vagy mi történik...

Kiégtem vagy mi történik velem lassan 1,5éve?

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi sem jó és nem vagyok a helyemen.

Ügy élek mint egy robot, csak túlélem a napokat.


Nincs hobbim , se komoly célom.


De hogy találjam meg mi az utam és hol a helyem?


A coach azt mondta hogy hogyan talalhatnád meg az utad ha nem tudod merre tartasz..igaza van teljesen, de hogy tegyem??


2023. júl. 2. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek válaszold meg magadnak ezeket a kérdéseket:

Mi az, amit a jelenlegi életedben nem szeretsz/élvezel, csak csinálsz? Ha valami nagyon boldogtalanná tesz, akkor váltani kell. Akár munkahely, akár környezet (pl. lakóhely), akár emberek tesznek boldogtalanná.

Mi az, ami hiányzik az életedből? Mi az, amit mindig is szerettél volna csinálni, de sose kezdtél bele, vagy félbehagytad, pedig szeretted?

Ha kiégettnek érzed magad, jót tehet, ha kilépsz a komfortzónádból, olyan dolgokba vágsz bele, amikbe eddig nem mertél, illetve új impulzusokat és lendületet adhatnak.

Arra csak Te magad jöhetsz rá, hogy mi az, amit legbelül leginkább akarsz, ami a célod lehet. De nem szégyen (sőt ajánlatos!) kipróbálni mindenfélét, hiszed azáltal jöhetsz rá, hogy mi az, ami Te vagy, és mi az, amiről kiderül, hogy mégsem.

2023. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen a társadalmi helyzeted?


Képezd magad folyamatosan (nyelv, skillek, tanfolyamok, esetleg suli),sportolj, és rendszeresen menj szabadidődben emberek közé, megoldódik majd magától.


Ha bemész dolgozni, majd hazamész, attól nem lesz jobb.

2023. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Indulj el bármerre és élj!!


Ha sok dolgot kipróbálsz, sokfelé elmész, akkor nagyobb eséllyel találod meg a helyedet, mintha otthon a négy fal közötti kesergésre pazarolnád az értékes idődet..!!

2023. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, de mivel te éled az életed, csak te tudod az okait annak amit érzel. Gondolkodj azon, hogy miért érzed a robotolást, miért nem tudod kiélni magad munkán kívül, milyen hobbik, időtöltések vannak amikben használhatod a képességeidet, kikapcsolódhatsz, feltöltődhetsz.


Ne érts félre, mindenki utál dolgozni, de sajnos ez az élet velejárója. Meg kell vizsgálnod és tenned érte, hogy munkán kívül hogyan tudod élni az életed, hogy ne csak annyiból álljon hogy alszol-eszel és kelsz, mert az még a zombiknál is rosszabb.


Lehet munkahely váltása kell hozzá, lehet tanulnod kell jobb helyhez, lehet megtudod oldani most is. Először viszont az okait kéne keresgélned.


A coach-okat pedig felejtsd el, pont azon élősködnek hogy tanácstalan vagy és kétségbe vagy esve. Lófsz lózungokat én is tudok puffogtatni, kaphatsz ingyen is ha nagyon kell. A nagymamád jobb tanácsot fog adni mint ezek a p-tkányok.

2023. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es. Én úgy érzem más szempontokat is behozott a képbe.

Sokszor egy 3.ik ember reálisabb képet tud adni mintha ismerőssel beszélnél

2023. júl. 2. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Írd le mikért vagy hálás az életben.

tudod, sokan annyira elkényelmesednek, hogy nem veszik észre milyen jó nekik, ami nem mindenkinek van.

pl van munkahelyed, sokaknak nincs.

biztos van hobbid, csak nem jöttél rá, hogy az a hobbid.

van meleg vized, étel az asztalon, tiszta ruha, stb.

láss a dolgok mögé, és kezdetben adj hálát azért amid van.

2023. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pszivhológus segíthetne.
2023. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!