Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori 40 év felett...

Mennyire gyakori 40 év felett a szociális fóbia?

Figyelt kérdés
Megfigyeléseim szerint legjobban kb. a 10-29 éves korosztályt érinti ez a probléma. De nem nagyon találkoztam olyan emberrel, aki 40 körül lett volna és ilyen problémája lett volna. Lehetséges, hogy addigra "kinőhető" ez a fóbia?

2021. márc. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem találkoztál az anyámmal még.
2021. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a 40 felettiek még nem onlány élték meg a fiatalkorukat.

És 33 felett kezdtem kicsit az lenni, most 44 felett a sok pelenkás szájú meg csak felerősítette ezt.

2021. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az élettapasztalattal változhat ez a dolog,nem szűnik meg,csak enyhül.De én saját magam példáját látom csak testközelből.Nyilván 20 évesen még nem tudtam annyi mindent megélni,mint később,idősebb fejjel.Akkor már kevés olyan dolog van,amit először csinál az ember.Persze vannak ekkor is nehézségek,de az idősebb korra már van rutinja az embernek jó esetben,tud alkalmazkodni a fóbiához,és úgy alakította az életét hogy elviselhető legyen.
2021. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Az én anyukám is az, csak nem tudja, mi a neve. Én annyira izgultam régen, hogy mondtam neki, el fogok ájulni. Mondta, hogy neki meg hányingere van az idegtől, de ez van, ez a felnőttlét.


Nem, ez egy betegség, amit kezelni kell.

2021. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában egyre gyakoribb.
2021. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!